Mimo pyłu, prawa pasażerom się należą

Mimo pyłu, prawa pasażerom się należą Pasażerowie mają prawo do otrzymania wszelkich informacji ze strony linii lotniczych, prawo do posiłku, napojów albo hotelu w razie konieczności oraz - w przypadku odwołania lotu - prawo wyboru między zwrotem ceny za bilet a innym połączeniem. Nawet pyły wulkaniczne znad Islandii nie powodują, że pasażerowie tracą przysługujące im prawa w przypadku odwołanych albo...
15/04/2010 21:17   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
bogdan 2010-04-28 15:27   
bogdan - Profil bogdan
Problem rozwiązany, życzę by inne linie tak szybko załatwiały takie sprawy jak Ryanair - za oba skasowane loty mam dostać zwrot w 100% na konto- załatwiłem to na lotnisku w Pl w 2 minuty. Jeśli chodzi o inny osobny lot który nie był skasowany, ale nie raczej nie mogłem skorzystać ( doleciałem do miejsca docelowego 2 dni przed powrotem a chciałem być tydzień )- nic nie załatwiłem w Pl, ale w STN w 2 min przebukowano mi na pasujący mi lot tydzień później ( podobna cena ) free ! Jestem bardzo zadowolony !
bogdan 2010-04-16 16:18   
bogdan - Profil bogdan
i jeszcze jedno - niemożliwością było dodzwonienie się do nich , od lotniska mieszkam daleko, a loty uciekały przez przebukowania...
bogdan 2010-04-16 16:03   
bogdan - Profil bogdan
z tego co mi się wydaj to nie masz racji - you will NOT be able to transfer your flight to a different departure airport online. If you wish to do this you will need to call our reservation centre - ja się nie odprawiłem, więc mogłem zmienić. Inna kwestia, że jutro też nie polecę, więc i tak wrócą bo już nie będę przebukowywał online :)
mleko 2010-04-16 11:08   
mleko - Profil mleko
bogdan: wtopiles:P zmiany lotnisk robi sie na infolinii !! wtedy mialbys za free
iceberg 2010-04-16 05:31   
iceberg - Profil iceberg
obawiam sie ze niepotrzebnie zmieniales na Rzeszow poniewaz Jasionka rowniez ma odwolalane loty do Londynu (mowili w TVP Rzeszow) i do Frankfurtu to wiem napewno bo mialem rezerwacje i dostalem sms-a o 3 w nocy z Lufthansy o anulowaniu rejsu :-( pozdrowionka
bogdan 2010-04-15 23:04   
bogdan - Profil bogdan
taak , w ryanair zgodnie z ich informacją na stronie zmieniłem szybko skasowany lot z Krakowa na Rzeszów i pomimo obietnic, że za FREE to musiałem 500 zł kartą zapłacić !!! Ciekawe czy mi to szybko zwrócą czy zaczną odkręcać kota do góry ogonem.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy