Polski rynek ważny dla Lufthansy

Polski rynek ważny dla Lufthansy Polska, oprócz Chin i Indii została uznana za priorytetowy rynek dla lini lotniczych Lufthansa. Lufthansa w 2004 roku przewiozła ponad pół miliona polaków z czego jest bardzo zadowolona. Jak już informowaliśmy na łamach naszego serwisu Lufthansa uruchomiła dwa nowe połączenia z Krakowa i Wrocławia do Monachium. Wspólnie z LOTem na zasadzie code-share (podziału rynku)...
01/03/2005 13:51   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
latacz 2005-03-04 01:03   
latacz - Profil latacz
Lufthansa i CSA właśnie wypowiedziały sobie code-share'y. Realizują jeszcze ewentualne umowy do końca.
lotniskowi 2005-03-03 11:03   
lotniskowi - Profil lotniskowi
LH ma sporo code-saherów z CSA, że spokojnie razem z własnymi rejsami kontroluje rynek - bez partnera ze Starr....a call center jest tam tańszy ...nic innego...
humbak 2005-03-02 10:03   
humbak - Profil humbak
Polaku, wlasnie dlatego, ze Czesi (jak piszesz), a w zasadzie CSA Czech Airlines NIE jest w Star Alliance, tylko w Sky Team.... Lufthansa chce zdobyc rynek czeski i slowacki, bo polski juz ma dawno, skoro LOT jest w Star Alliance, a LH ma dosyc duza siatke polaczen w Polsce.
wawa 2005-03-02 10:03   
wawa - Profil wawa
Panowie! biznesmeni to z was nie beda. Lufthansa jest juz w Polsce ustawiona, LOT jest w STAR ALLIANCE takze wszystko jest pod kontrola. Centrum telefoniczne otwieraja w Czechach zeby tam podniesc profil swojej marki i w przyszlosci zwiekszyc ilosc polaczen
qqrq 2005-03-01 10:03   
qqrq - Profil qqrq
Ale nie w Polsce beda placic podatki, ergo zaden zysk dla Polski. :( Tez mi wazny rynek. :>
Mariusz Mi 2005-03-01 06:03   
Mariusz Mi - Profil Mariusz Mi
Wyraźnie jest napisane że dzwoniąc pod numer telefonu będzie mozna po polsku zarezerwowac bilet !
Polak 2005-03-01 03:03   
Polak - Profil Polak
Skoro Lufthansa jest tak zadowolona z naszego rynku, czemu nie otworzyla centrum na Europe Srodkowa w Polsce. Tak nota bene, Czesi nie sa czlonkami Star-Alliance, tylko Polacy.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy