Izrael przejmie El Al zanim znajdzie inwestora

Izrael przejmie El Al zanim znajdzie inwestora Zarząd El Al wydał w niedzielę (5.07) decyzję popierającą nakłady, które ministerstwo finansów Izraela chce przeznaczyć, aby utrzymać funkcjonowanie linii El Al w czasie globalnego kryzysu wywołanego koronawirusem, jak i trwającego strajku pilotów. Personel latający oskarża kierownictwo o niewywiązanie się z zobowiązań, które zostały podjęte zaledwie miesiąc temu....
07/07/2020 12:05   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_6d5ec 2020-07-09 15:57   
gość_6d5ec - Profil gość_6d5ec
@gość_0c6b1 : co Ty bierzesz lepie to odstaw.
W liczbach ze strony LOT maja ponad 700 pilotow i 1300 personelu /ciekawe ilu pilotow na B2B jest w tej liczbie podanych pilotow/.
Przejac bankruta to mozna nawet za symboliczna zlotowke bo i tak problemy sie beda ciagnac, PGL juz bedzie sie potyczkowal z rzadem Estonskim o wartosc odstepnego za udzialy Nordiki.
Co za wsniosle slowa setki tysiecy miejsc pracy, nasi wspaniali lotnicy chyba wrociles z ktoregos wiecu wyborczego - odetchnij i pomysl co piszesz.
gość_0c6b1 2020-07-09 11:19   
gość_0c6b1 - Profil gość_0c6b1
Do pasażer

Więc powinien przejąć te akcje jeszcze raz, albo kolejna spółka państwowa powinna odkupić akcje lotu od poprzedniej spółki państwowej i w ten sposób dokapitalizować LOT. Jeśli tak się nie stanie, upadną setki tysięcy miejsc pracy, nasi wspaniali lotnicy stracą pracę a polska straci swój lotniczy klejnot w koronie.

Takie działanie jest w interesie wszystkich obywateli.
pasażer 2020-07-08 18:06   
pasażer - Profil pasażer
Do gość e584d
Przepraszam, bo ja się nie znam, ale czy LOT 1.0 to nie jest właśnie spółka skarbu pańatwa i to państwo jest właścicielem 100% akcji, już pomijając czy bezpośrednio czy przez jakiś państwowy twór PGL?
gość_6d5ec 2020-07-08 13:15   
gość_6d5ec - Profil gość_6d5ec
@gość_e584d : niestety JA jako obywatel Polski nie oczekuje tego, mam dosc trwonienia przez lata moich podatkow. Nie wyrazaj sie za ogol bo nie wszyscy sa ortodyksyjnymi patriotami. I mam mieszane ucucia jak ktos mowi ze firmy pownne byc ustawami / dekretami przejmowane przez jakichkolwiek rzadzacych.
gość_bc5a8 2020-07-08 12:40   
gość_bc5a8 - Profil gość_bc5a8
@gość_e584d Które społeczeństwo? :D
gość_e584d 2020-07-07 20:12   
gość_e584d - Profil gość_e584d
Tak samo powinien zrobić rząd polski. Prezydent Duda powinien z rządem nakazać przejęcie akcji Lotu i uratowanie naszego lotniczego dziedzictwa. To jedyna, prawdziwie polska, lotnicza firma jaką mamy. Tego oczekuje społeczeństwo i załogi LOTu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy