×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gruzja od lipca dostępna dla zagranicznych turystów


Gruzja planuje od początku lipca otwarcie dla obcokrajowców. Plany zniesienia ograniczeń obowiązujących w tym popularnym wśród polskich turystów kraju przedstawił premier Giorgi Gacharia.

07/05/2020 15:57
<>

gość_39736 - Profil
gość_39736
  

  
smolip67 Co z tego, że teraz dali zakaz do 23 maja, jak z wypowiedzi rządzących wielokrotnie płyną sygnały, że nie chcą powrotu ruchu przez bardzo długi czas, a wakacje spędzimy w Polsce, więc będziemy się bawić w wydłużanie tego co 2 tygodnie. Kwarantannę przedłużyli do odwołania, a Morawiecki powiedział, że woli odmrażać sport niż granicę. Natomiast KE zaleciła zamknięcie granic zewnętrznych Unii (chcą to utrzymać do końca września nawet), ale w kwestii wewnętrznych pozostawiła wolny wybór państwom. Litwa, Łotwa i Estonia już się zaraz otworzą na siebie bez limitów.
09/05/2020 07:20  

  
WROMK; Komisja Europejska wezwała dzisiaj państwa członkowskie i państwa stowarzyszone w ramach Schengen do przedłużenia czasowego zamknięcia granic dla podróży,które nie są niezbędne,do 15 czerwca. Polska zakaz wykonywania lotów przedłuża do 23 maja. Może pod koniec czerwca będą powoli otwierać granice to i loty ruszą. Trochę cierpliwości.
08/05/2020 20:04  

  
Co z tego jak rząd będzie uparcie zmuszał (14 dniową kwarantanną i zakazem lotów) Polaków do nie wyjeżdżania z Polski podczas wakacji, nawet wewnątrz UE, co jest niedopuszczalne. Jesteśmy w Unii i musimy współpracować z innymi. Nawet otworzyć dla przylotów z Litwy, Łotwy, Estonii, Niemiec, Czech, Chorwacji, Austrii, Węgier, Słowacji, Słowenii itp., gdzie już epidemia jest opanowana, jak takie niebezpieczne są wyjazdy do reszty państw UE. Nikt tu nie wymaga cudów. Duża część wymienionych państw już planuje konkretne działania, ale u nas jest oczywiście „za wcześnie, aby o tym myśleć”.
08/05/2020 14:48  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie