Gruzja od lipca dostępna dla zagranicznych turystów

Gruzja od lipca dostępna dla zagranicznych turystów Aktualnie w dużej części Gruzji obowiązują zasady ścisłej kwarantanny oraz spore ograniczenia w ruchu. Dotyczy to również stolicy kraju Tbilisi, do której bez ważnych powodów nie można wyjechać ani jej opuszczać. Zgodnie z zapowiedzią władz te restrykcje będą w najbliższym czasie znoszone. W pierwszej kolejności bardziej liberalne zasady wprowadzono...
07/05/2020 15:57   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_0dde4 2020-07-19 01:16   
gość_0dde4 - Profil gość_0dde4
masakra..totalna manipulacja ludżmi..zastraszanie,obostrzenia ,skłocanie ludzi etc.etc.? Ktoś dązy do protestów na wielką skale a w efekcie do wojny..? bo to globalne oszusto corona....sowe prowadzi własnie do tego .Tyle tylko,że my nie chcemy żadnej wojny wy elyty..sami walczcie ze soba a nam dajcie żyć.........po prostu.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WROMK 2020-05-09 07:20   
WROMK - Profil WROMK
smolip67 Co z tego, że teraz dali zakaz do 23 maja, jak z wypowiedzi rządzących wielokrotnie płyną sygnały, że nie chcą powrotu ruchu przez bardzo długi czas, a wakacje spędzimy w Polsce, więc będziemy się bawić w wydłużanie tego co 2 tygodnie. Kwarantannę przedłużyli do odwołania, a Morawiecki powiedział, że woli odmrażać sport niż granicę. Natomiast KE zaleciła zamknięcie granic zewnętrznych Unii (chcą to utrzymać do końca września nawet), ale w kwestii wewnętrznych pozostawiła wolny wybór państwom. Litwa, Łotwa i Estonia już się zaraz otworzą na siebie bez limitów.
smolip67 2020-05-08 20:04   
smolip67 - Profil smolip67
WROMK; Komisja Europejska wezwała dzisiaj państwa członkowskie i państwa stowarzyszone w ramach Schengen do przedłużenia czasowego zamknięcia granic dla podróży,które nie są niezbędne,do 15 czerwca. Polska zakaz wykonywania lotów przedłuża do 23 maja. Może pod koniec czerwca będą powoli otwierać granice to i loty ruszą. Trochę cierpliwości.
WROMK 2020-05-08 14:48   
WROMK - Profil WROMK
Co z tego jak rząd będzie uparcie zmuszał (14 dniową kwarantanną i zakazem lotów) Polaków do nie wyjeżdżania z Polski podczas wakacji, nawet wewnątrz UE, co jest niedopuszczalne. Jesteśmy w Unii i musimy współpracować z innymi. Nawet otworzyć dla przylotów z Litwy, Łotwy, Estonii, Niemiec, Czech, Chorwacji, Austrii, Węgier, Słowacji, Słowenii itp., gdzie już epidemia jest opanowana, jak takie niebezpieczne są wyjazdy do reszty państw UE. Nikt tu nie wymaga cudów. Duża część wymienionych państw już planuje konkretne działania, ale u nas jest oczywiście „za wcześnie, aby o tym myśleć”.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama