Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Co stanie się z milami w razie bankructwa linii lotniczej?

Bezprecedensowe zawieszenie lotów wskutek trwającej pandemii wywołuje coraz większe obawy o możliwość przetrwania wielu linii lotniczych na rynku. W tym kontekście pojawia się także pytanie o przyszłość zgromadzonych w ich programach mil.

04/05/2020 10:30
<>

gość_39736 - Profil
gość_39736

gość_e3b47 - Profil
gość_e3b47

Jeśli ktoś lata okazjonalnie to dla niego programy lojalnościowe będą ściema. No bo jak to, leciałem az 4 razy w tym roku, to powinienem mieć już Fast track i wejście do saloniku. Nie mam? No to lipa, nie program.
Jak sama nazwa wskazuje, są to programy dla osób, które często latają, co oznacza więcej niż raz na kwartał. Pomijając już kwestie, ze w niektórych liniach złoty status jest znacznie łatwiej osiągalny niż w innych, w ramach tego samego sojuszu lotniczego.
Ja tez jestem zdecydowanie do przodu dzięki FFP - Fast track, saloniki, lepsze miejsca w samolocie, bardzo duże prawdopodobieństwo, ze fotel obok będzie pusty jeśli tylko nie będzie pełnego obłożenia samolotu, dodatkowy bagaż, wymieniać dalej?... :)
04/05/2020 22:10  

gość_3e6a3 - Profil
gość_3e6a3

@gość_bab7f: nie wiem którego konkretnie "pasażera" masz na myśli, jednak ja ze swojej strony mogę zapewnić, ze jestem na tym zdecydowanie do przodu
04/05/2020 19:02  

gość_bab7f - Profil
gość_bab7f

Programy FFP to sciema, nie zarabia na nich ani pasazer ani przewoznik. Zycze branzy, aby obecna katastrofa rynkowa byla bodzcem do likwidacji tych programow. Jedynymi, ktorzy zarabiaja naprawde na FFP, to firmy IT dostarczajace SW i HW do ich obslugi. Ale w branzy IT funkcjonuja tez oszusci, ktorzy okradaja swoich klientow bardzo oj bardzo.
04/05/2020 13:44  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: