Szef KLM obniżył sobie pensję

Szef KLM obniżył sobie pensję - Poinformowałem Radę Nadzorczą i doroczne walne zgromadzenie akcjonariuszy, że do końca roku będę pobierać obniżone o 20 proc. wynagrodzenie w stosunku do ustalonego. Jestem przekonany, że KLM przetrwa tę burzę i jestem dumny z elastyczności i poświęcenia całej załogi KLM w tych trudnych okolicznościach. Jestem również wdzięczny za lojalność, której dowody wciąż płyną od...
29/04/2020 08:02   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_e76ff 2020-04-29 13:43   
gość_e76ff - Profil gość_e76ff
Ojej, po co te emocje... ja czekam na zwrot pieniędzy za bilet od PLL LOT już 5 tygodni od chwili gdy dałem dyspozycję zwrotu biletu. KLM przynajmniej ma kasę aby zwrócić a LOT...? wątpię.
Po co się tak gorączkować?
gość_dce7a 2020-04-29 10:54   
gość_dce7a - Profil gość_dce7a
Wow, jestem pod wrażeniem Panie Elbers, obniżka godna prezesa!!!!! Nawet jeśli by obniżył sobie pensję o 90% to miesięczna suma na pewno wystarczyłaby na godne życie przez kilka miesięcy. Oddaj Pan pieniądze za niewykorzystane bilety wszystkim którzy zapłacili za bilety a ich loty zostały odwołane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proponowanie jakiś voucherów jest szczytem chamstwa, po Holendrach (KLM) i Francuzach (Air France) takiego podejścia bym się nie spodziewała, dno którego po imieniu nie będę nazywać!!!!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy