×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Hiszpania studzi zapały wczasowiczów


Hiszpańskie organizacje działające w branży turystycznej i hotelarskiej wysuwają kilka pomysłów aby uratować najbliższy sezon wakacyjny. Jednak Alberto Garzon - minister ds. konsumpcji - zaleca "cierpliwość i ostrożność" przy planowaniu wyjazdów.

23/04/2020 12:34
<>

gość_39736 - Profil
gość_39736
  

gość_49cfc - Profil
gość_49cfc
  
Wszystko zależy o tym jak będziemy rozumieć Hiszpanie. Jeśli mowa o półwyspie, to tam zapewne nic już w tym roku z wakacji nie będzie, ale Hiszpania to także Baleary i Kanary, gdzie problem jest znacznie mniejszy i gdzie oczekiwania są takie, ze od lipca pomału zacznie się coś ruszać, a sezon rozkręci się w sierpniu i wrześniu, a potrwa do listopada. Biorac pod uwagę niedawne publikacje badania nastrojów dwoch nacji dominujących na Balearach, to co prawda 58% Brytyjczyków obawia się wyjazdu tamże w tym roku, ale wśród Niemców jest to tylko 40%. Baleary biorac pod uwagę niewielka u nich skale problemu, miały nawet zakusy na wcześniejsze otwarcie się niż półwysep, ale rząd Balearów stanowczo ogłosił, ze nie ma mowy, by prowincja zachowała się niesolidarnie z reszta kraju. Niemniej bardzo możliwe, ze jednak przynajmniej na wyspach kawałek sezonu da się uratować.
23/04/2020 15:04  

  
Mają rację plażowanie i inną masową turystykę należy już w tym roku skreślić (przynajmniej na południu Europy).
23/04/2020 14:36  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie