Emirates zwiększa środki bezpieczeństwa na lotnisku i na pokładzie

Emirates zwiększa środki bezpieczeństwa na lotnisku i na pokładzie Wszyscy członkowie personelu pokładowego i naziemnego pozostający w bezpośrednim kontakcie z pasażerami będą od teraz zakładać osobiste wyposażenie ochronne (PPE), w skład którego wchodzi jednorazowy fartuch ochronny zakładany na mundur oraz gogle, maseczka i rękawiczki.Na międzynarodowym lotnisku w Dubaju rękawiczki i maseczki są obowiązkowe dla wszystkich podróżujących i...
22/04/2020 11:25   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_5fb88 2020-04-23 00:52   
gość_5fb88 - Profil gość_5fb88
czyli gość_0abf4: Wromk, mam gleboko w nosie, kto gdzie sobie lata i w jakiej klasie sredniej, wyzszej czy jeszcze innej sobie jest. A jeszcze glebiej mam to ze ktos sie zali ze musza byc jakies ograniczenia ( abstrahujac od tego czy sluszne, czy nie, akurat tez uwazam, ze te sa idiotyczne) Niemniej jednak sadze, ze ludzie powinni widziec powazniejsze problemy na swiecie niz takie pierdoly. A im mniej ludzi bedzie gdziekolwiek i czymkolwiek sie przemieszczac, tym lepiej. Coraz mniej w tym wszystkim bylo sensu i troche takiego oddechu od pedu wszystkim zrobi dobrze.
WROMK 2020-04-22 16:45   
WROMK - Profil WROMK
gość_920d8 Popieram w całości. Takie linie nie raczej nie będą długo cieszyć się dobrą kondycją finansową. Zresztą to co zostało z Emirates to już dawno nie przypomina linii wysokiej klasy, a każdy kryzys jest wykorzystywany do coraz większego upokorzenia pasażerów samolotów, bo rozumiem, że nie będzie żadnych dodatkowych kontroli i obostrzeń dla pasażerów kolei i autobusów międzynarodowych. One przecież wirusa nie przewożą tylko te „złe” samoloty z „zepsutymi bogaczami niszczącymi planetę”.
WROMK 2020-04-22 16:38   
WROMK - Profil WROMK
gość_0abf4 Rozumiem, że Tobie zakaz bagażu nie przeszkadza i cieszysz się że przez 10 godzin lub więcej będziesz w stresie czy wszystko doleci i nie zaginie. Po za tym bagaż PODRĘCZNY jest po to aby mieć go pod ręką i schować w nim potrzebne w podróży przedmioty. Co do środowiska to jest to argument ludzi, których solą w oku jest istnienie osób z klasy średniej, którzy chcą ruszyć się gdzieś dalej niż 300 km od domu. Celem tego są oczywiście nowe podatki i finansowe dobijanie tych osób. Jakoś po podniesieniu cen i opodatkowaniu wszystko cudownie przestanie truć środowisko, może jednak nie jestem douczony i banknoty rzeczywiście pochłaniają CO2.
gość_6d5ec 2020-04-22 15:32   
gość_6d5ec - Profil gość_6d5ec
Wielu nie odda waznych dokumentow firmowych czy danych na dyskach do luku samolotu.
To jakies niepowazne jest, raczej chwyt w stylu Wizzair aby powiekszyc zyski lini.
gość_920d8 2020-04-22 13:59   
gość_920d8 - Profil gość_920d8
Zakaz bagazu podrecznego wydaje mi sie niedorzeczny i absolutnie zniechecajacy do latania. Wirusy sa na przede wszystkim na(w) ludziach a nie na ich bagazach. Od lat latam tylko z podrecznym, jesli trzeba, place za to. Bede omijac szerokim lukiem jakakolwiek linie ktora mi zabroni bagazu podrecznego. Mam nadzieje ze nie bedzie to wymog powszechny.
gość_0abf4 2020-04-22 13:25   
gość_0abf4 - Profil gość_0abf4
Wromk, no to nie lataj. Tym lepiej dla srodowiska.
WROMK 2020-04-22 13:02   
WROMK - Profil WROMK
Co ma do tego zakaz bagażu podręcznego, bo trudno mi dojść do tego jak mogłoby to ochronić przed zarażeniem. Jedno jest pewne: jeśli tak zostanie na stałe to niestety koniec latania dla mnie i wielu innych też. Wszystkie ograniczenia wezmą górę nad korzyściami tej formy transportu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy