Rząd ogranicza działalność hoteli

Rząd ogranicza działalność hoteli Hotele i obiekty oferujące miejsca noclegowe mają przestać przyjmować gości. Jedynym wyjątkiem pozostaną miejsca, w których przebywają osoby poddane kwarantannie lub oferujące zakwaterowanie dla służb medycznych. ❌ Hotele i inne miejsca noclegowe będą zamknięte. Ważne❗ Goście, którzy przebywają w tych obiektach muszą się wykwaterować do czwartku, 2 kwietnia 2020...
31/03/2020 13:36   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_18d2d 2020-04-01 18:02   
gość_18d2d - Profil gość_18d2d
gość_bc5a8 Cytując klasyka: "mieszkam w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja... za moją kasę".
A jednak większość przylatują z zagranicy do tego dobrobytu.

gość_4c60f "A co z osobami, które np. wracają do Polski w ramach akcji #LotdoDomu i gdzieś w okolicach WAW wynajęli pokój w hotelu w celu odbycia kwarantanny? Tacy też są."
Są specjalne hotele na kwarantanne.
gość_49cfc 2020-04-01 17:56   
gość_49cfc - Profil gość_49cfc
Moment, moment. A kto każe nocować u kumpla? I dlaczego możliwość zarażenia kumpla ma być gorsza od możliwości zarażenia personelu hotelowego? Hotel trzeba rezerwować nie płacąc od razu tylko przy wyjeździe, prosta zasada i w hotelarstwie powszechna, wtedy odwołanie noclegu nie kosztuje nic.
gość_bc5a8 2020-04-01 14:37   
gość_bc5a8 - Profil gość_bc5a8
@gość_4c60f Inaczej mówiąc państwo polskie powiedziało tobie żebyś się walił i załatwił nocleg u kumpla. A że kumpel może być zarażony to państwa nie obchodzi. Państwo już raz cię załatwiło oferując tzw. "Lot do domu" po cenie dużo wyższej niż lot rejsowy, który chwię wcześniej zlikwidowało, okradając cię drugi raz gdy za tenże lot dopłaciło LOTowi (ukryta dopłata do spółki z pieniędzy podatników) a teraz, jeśli już opłaciłeś swój pobyt, mogło okraść cię po raz trzeci gdy hotel nie będzie mógł (np. w związku z regulaminem) zwrócić pieniędzy.
Cytując klasyka: "mieszkam w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja... za moją kasę".
gość_49cfc 2020-03-31 23:42   
gość_49cfc - Profil gość_49cfc
Tacy będą musieli odbyć ja w domu. Zamknięte to zamknięte. Dokładnie tak samo jak 15 marca pomimo posiadanych biletów na pociąg czy samolot nikt nie mógł do Polski wrócić z wyjazdu.
gość_2f815 2020-03-31 21:49   
gość_2f815 - Profil gość_2f815
Swiat wedlug Mateusza Barei ! Czy ktos mysli co ten nieszczesnik wygaduje i robi ?
gość_4c60f 2020-03-31 19:27   
gość_4c60f - Profil gość_4c60f
A co z osobami, które np. wracają do Polski w ramach akcji #LotdoDomu i gdzieś w okolicach WAW wynajęli pokój w hotelu w celu odbycia kwarantanny? Tacy też są.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy