Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Rząd ogranicza działalność hoteli

Premier Mateusz Morawiecki na dzisiejszej (31.03) konferencji prasowej podał kolejne obostrzenia związane z szerzącą się epidemią. Dołączone zostały m.in. ograniczenia działalności hoteli i miejsc noclegowych. Zarządzenia wejdą w życie o północy.

31/03/2020 13:36
<>

gość_7973b - Profil
gość_7973b

gość_18d2d - Profil
gość_18d2d

gość_bc5a8 Cytując klasyka: "mieszkam w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja... za moją kasę".
A jednak większość przylatują z zagranicy do tego dobrobytu.

gość_4c60f "A co z osobami, które np. wracają do Polski w ramach akcji #LotdoDomu i gdzieś w okolicach WAW wynajęli pokój w hotelu w celu odbycia kwarantanny? Tacy też są."
Są specjalne hotele na kwarantanne.
01/04/2020 18:02  

gość_49cfc - Profil
gość_49cfc

Moment, moment. A kto każe nocować u kumpla? I dlaczego możliwość zarażenia kumpla ma być gorsza od możliwości zarażenia personelu hotelowego? Hotel trzeba rezerwować nie płacąc od razu tylko przy wyjeździe, prosta zasada i w hotelarstwie powszechna, wtedy odwołanie noclegu nie kosztuje nic.
01/04/2020 17:56  

gość_bc5a8 - Profil
gość_bc5a8

@gość_4c60f Inaczej mówiąc państwo polskie powiedziało tobie żebyś się walił i załatwił nocleg u kumpla. A że kumpel może być zarażony to państwa nie obchodzi. Państwo już raz cię załatwiło oferując tzw. "Lot do domu" po cenie dużo wyższej niż lot rejsowy, który chwię wcześniej zlikwidowało, okradając cię drugi raz gdy za tenże lot dopłaciło LOTowi (ukryta dopłata do spółki z pieniędzy podatników) a teraz, jeśli już opłaciłeś swój pobyt, mogło okraść cię po raz trzeci gdy hotel nie będzie mógł (np. w związku z regulaminem) zwrócić pieniędzy.
Cytując klasyka: "mieszkam w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja... za moją kasę".
01/04/2020 14:37  

gość_49cfc - Profil
gość_49cfc

Tacy będą musieli odbyć ja w domu. Zamknięte to zamknięte. Dokładnie tak samo jak 15 marca pomimo posiadanych biletów na pociąg czy samolot nikt nie mógł do Polski wrócić z wyjazdu.
31/03/2020 23:42  

gość_2f815 - Profil
gość_2f815

Swiat wedlug Mateusza Barei ! Czy ktos mysli co ten nieszczesnik wygaduje i robi ?
31/03/2020 21:49  

gość_4c60f - Profil
gość_4c60f

A co z osobami, które np. wracają do Polski w ramach akcji #LotdoDomu i gdzieś w okolicach WAW wynajęli pokój w hotelu w celu odbycia kwarantanny? Tacy też są.
31/03/2020 19:27  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: