×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA tymczasowo zawiesza wszystkie połączenia


W związku z rozwojem sytuacji epidemiologicznej na Ukrainie i w Europie linie Ukraine International Airlines zawieszają wszystkie rozkładowe połączenia w okresie do 24 kwietnia.

5 dni, 23 godziny temu
<>

gość_ca762 - Profil
gość_ca762
  

gość_9a53e - Profil
gość_9a53e
  
To jest już koniec, nie ma już nic.
5 dni, 16 godzin temu  

gość_8b80a - Profil
gość_8b80a
  
UIA raczej w obecnej formie nie przetrwa. Oni mieli straty kilka lat pod rząd (doskonały przykład na "zarabianie" na przesiadkach w naszym regionie). Myślę, że dadzą im dotację na niewielką linię i zlikwidują long haul. Lub przynajmniej zawieszą do lata 2021.

Mogą też zdecydować się na likwidację. Bo na przykład prezio będzie chciał się usamodzielnić (a obecny premier to były pracownik Achmetova) lub nawet Pan Nadprezydent wyrazi zgodę i będzie zarabiał na innych liniach dostarczając paliwo lotnicze po wysokich cenach. O ile dobrze pamiętam to własnie Pan Nadprezydent kontroluje rafinerię w Krzemieńczuku.

LOT powinien szykować samoloty i sloty, by móc w razie czego otworzyć 3 razy dziennie Charków, Odessę i Dnipro (przenosiny z Zaporoża). Co najmniej od S21. Plus Donieck po zakończeniu wojny.
5 dni, 20 godzin temu  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie