×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOTdoDomu: Prawie 29 tys. przewiezionych pasażerów


Od 15 marca, czyli ośmiu dni operacji#LOTdoDomu do kraju powróciło prawie 29 tys. polskich obywateli. Jeszcze dzisiaj przewoźnik zabiera Polaków i uprawnionych do tego cudzoziemców m.in. z Bangkoku, Chicago, Miami, Dublina, Genewy, Helsinek, Budapesztu i Nicei.

23/03/2020 13:02
<>

gość_5411e - Profil
gość_5411e
  

  
@gość_6564d: Chwilowo żadnego lotu do Indii (czy może bardziej z Indii) nie ma w planach. Aktualną listę kierunków i daty znajdziesz tutaj zobacz link
24/03/2020 21:55  

gość_6564d - Profil
gość_6564d
  
Czy będzie jakiś lot do Indii?
24/03/2020 20:30  

gość_1bf35 - Profil
gość_1bf35
  
To jest żadna pomoc dla obywateli tylko ukryta pomoc dla LOT-u - organizując taką akcje odwołano rejsowe loty dla wielu, zmuszając ich do zapłaty dodatkowej kasy, do czekania wiele godzin w kolejce na okęciu do kontroli etc. Inne kraje zamykały granice powoli, nie blokowały lotów, umożliwiając powrót większości lotami rejsowymi, których liczba i tak się zmniejszyła. Nie każdy kto był zagranicą był nieodpowiedzialny (!)(!) Nikt nie wiedział, jak sytuacja się rozwinie. Niektórzy wyjeżdżali dużo wcześniej, służbo, na dłuższe wyjazdy, etc. Całe zamknięcie granic to bullshit (bo 50km na niemickiej granicy to nie jest zbiorowisko gdzie się wirus może łatwo rozprzestrzenić...) Rząd mogł od razu uruchomić unijny mechanizm aby obywatele wrócili do kraju za darmo, ale widać, że nie o to chodziło (nie o powroty) a coś innego (o propagandę i kasę!)
24/03/2020 10:31  

gość_07422 - Profil
gość_07422
  
dobrze, ze w takim czasie panstwo sie mobilizuje i pomaga swoim obywatelom wrocic do kraju. naprawde swietna akcja
23/03/2020 22:13  

  
Prawdopodobnie tylko na okres akcji "LOTdoDomu" ale rozklad na stronie LOTu wzbogacil sie o nastepujace lotniska, ktore o ile pamietam nie byly tam wymienione przez kryzysem:
JNB, CPT, PRY (Pretoria, nawet nie wiedzialem ze Pretoria ma lotnisko, bo nie ma takiego w OAG!), GIG, AUH, DXB, CEB (MNL byla wczesniej na Filipinach), DOH, HAV, VRA, GAN (Malediwy), MLE, JHB (wystepuje pod nazwa Senai ale to kod dla Johor Bahru w Malezji), AGA, RAK, CUN, DRS, LIM, PUJ, ZNZ, HAN (SGN byl wczesniej w Wietnamie). Czesc z tej listy to lotniska obslugiwane przez LO w czarterach (VRA, CUN, PUJ, ZNZ) ktore chyba maja rozklad do konca marca ale szereg jest nowych. Chociaz podejrzewam ze sa one na stronie tylko czasowo, nie mozna wykluczyc mozliwosci ze kilka pojawilo sie bo LO dopracowal kolejne punkty ktore moga byc dostepne jako code-share w przyszlosci. Oczywiscie, to pod warunkiem ze LO przetrwa ten kryzys, za co trzymam kciuki.
23/03/2020 18:48  

gość_1c0da - Profil
gość_1c0da
  
Czyli jak widać akcja #LotDoDomu to słuszna sprawa, bo trzeba pomagac osobą, które sa wciąż za granicą. Nie ważne, że wylot był nieodpowiedzialny z ich strony, ale powrót musi być bezpieczny i tu Lot wspiął się na wyżyny i oferuje bezpieczne powroty do Polski dedykowanymi rejsami. Tylko takie odpowiedzialne pomaganie powinno mieć obecnie miejsce.
23/03/2020 17:40  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie