Posłowie podróżują

Posłowie podróżują Na podróże naszych posłów każdego roku wydajemy 7 milionów złotych, łącznie 12. tyś lotów. Nasi parlamentarzyści bardzo chętnie korzystają z przysługujących im praw. Szczególnie z prawa do darmowych lotów. Jak informuje gazetę "Fakt" anonimowa osoba z władz LOTu, Kancelaria Sejmu jest jednym z najlepszych klientów naszego narodowego przewoźnika. Należy wspomnieć, iż...
23/02/2005 14:09   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Gutek 2005-02-25 01:02   
Gutek - Profil Gutek
Szczerze mówiąc o takiej uchwale nie wiedziałem. Mam małą nauczkę, aby przed wypowiadaniem swoich opinii sprawdzić sytację faktyczną :-) Dzięki za sprostowanie.
latacz 2005-02-24 12:02   
latacz - Profil latacz
Moim zdaniem Poseł, czy tez Senator RP to nawyzszse godności w naszym kraju i zdecydowanie powinni latać samolotami. Znam kilku Posłów osobiście i wbrew temu co myśli tzw większość ich praca to całkiem ciężka harówka. Z jednej strony chcemy żeby wydajnie pracowali, a z drugiej brukowy Fakt ma za złe że któryś wydał 600 zł na telefony, czy 2000 zł na papier.
do eze Posłowie nie jeżdżą ani Poloneami, ani Lanciami, jeżdżą tym co mają, czyli niektórzy maluchem, inni S-Klasą z firankami pod kolor, znam też takiego Posła, który dojeżdża do Sejmu autobusem miejskim i metrem. Służbowe samochody mają tylko Marszałkowie Sejmu i Senatu i jest 1 słownie: jeden samochód przydzielony na klub parlamentarny.
latacz 2005-02-24 08:02   
latacz - Profil latacz
Szanowny Kolego Gutek. Zbieranie punktów milowych przez Posłów za loty finansowane przez Kancelarię Sejmu jest juz zakazane stosowną Uchwałą Prezydium Sejmu. Pozdrawiam
Gutek 2005-02-24 02:02   
Gutek - Profil Gutek
Zgadzam sie po części z lataczem. Pewne przywileje im przysługują....i to dobrze. Zarzucanie posłom, że wydają 600 zł na telefon, ze korzystają z darmowych przejazdów, lotów itp jest śmieszne i świadczy to o tym, że w Polsce nie ma już ciekawszych tematów.
Natomiast, jeśli chodzi o punkty zbierane w ramach programu lojalnościowego, to tak jak jest obecnie być nie powinno. Punkty te powinny być gromadzone na oddzielnych kontach, osobno dla Kancelarii Sejmu i Kancelarii Senatu.
szmudi 2005-02-23 09:02   
szmudi - Profil szmudi
szkoda ze moje komentarze nie sa publikowane :( czy ida ie po mysli autora tekstu ??????
Komentarz moderatora: Dostałes informacje że dopóki twoje komentarze będą takie jakie sa teraz nie będą publikowane. Po to się moderuje forum, żeby było przyjazne a nie miejscem gdzie się obraza innych. To by było na tyle
eze 2005-02-23 04:02   
eze - Profil eze
wedlug mnie poslowie powinni jezdzic polonezami a nie lancami, a jak juz za darmo maja podrozowac to co najwyzej PKS albo PKP, a za reszte niech placa sami!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy