Planowane, zlikwidowane!

Planowane, zlikwidowane! Słowacki przewoźnik Sky Europe wraz z letnim rozkładem lotów likwiduje istniejące już połączenie z Warszawy do: - Amsterdamu oraz planowane połączenia z Warszawy do: - Manchesteru - Kopenhagi - Nicei a także z Krakowa do Nicei. Jaka jest przyczyna likwidacji połączeń? - Oficjalna odpowiedź będzie możliwa dopiero za 2 dni. Obecnie sprzedaż na te rejsy została...
22/02/2005 14:15   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
lucky 2005-02-24 01:02   
lucky - Profil lucky
czy polacy musza zawsze wszystko.przepraszam nie polacy tylko osoby w zarzadach polskiego lotniska w warszawie
Magnus 2005-02-23 11:02   
Magnus - Profil Magnus
Jaki monopol???!!! Chyba wyraznie napisalem,ze obecnie miedzy Kopenhaga/Malmö lataja 4 (cztery) towarzystwa lotnicze.I to kilka razy dziennie.Napisalem,ze trzeba miec zle rozeznanie,kiedy sie wciska jeszcze jedno towarzystwo lotnicze.Na dodatek towarzystwo lotnicze,ktore oszukuje i naciaga klientow.
Ma Pan wiecej pytan do zadania?
mandy 2005-02-23 08:02   
mandy - Profil mandy
EASY tak sie pisz, to po pierwsze a po drugie nikt Panu nie kazal latac low costami,niech sobie Pan placi krocie w naszym kochanym Locie...kolejny monopol w Polsce po telekomunikacji.
Magnus 2005-02-23 07:02   
Magnus - Profil Magnus
Rozumie ze Dr Trey wypowiada sie bez znajomosci cen przelotow miedzy Kopenhaga i Warszawa. Pal to licho.Faktem jest ze wole troche doplacic i DOLECIEC na miejsce. ZAPLACIC i NIE DOLECIEC na miejsce nie jest wcale zabawne.A to jest taktyka tych tanich linii lotniczych.Zgarnac forse.
Magnus 2005-02-23 06:02   
Magnus - Profil Magnus
Dziekuje za ta mala uwage,DrTrey.Polski nie jest moim jezykiem macierzystym.Mozemy rozmawiac po szwedzku.Rozumie,ze z braku argumentow zwraca sie uwage na bledy gramatyczne.
DrTrey 2005-02-23 04:02   
DrTrey - Profil DrTrey
Magnus!!pisze sie rozumiem,a nie rozumię i znam dokladnie ceny
DrTrey 2005-02-22 09:02   
DrTrey - Profil DrTrey
uwazajcie co mowicie,wycofac zawsze sie mozna zewszad,takze z mniejszych lotnisk
geezer 2005-02-22 09:02   
geezer - Profil geezer
dobrze to sobie wykombinowali. ludzie kupili bilety, pieniazki polezaly sobie na ich koncie, a poniewaz pieniadz robi pieniadz (odsetki), to na swoje wyjda i tak.
Dr Trey 2005-02-22 09:02   
Dr Trey - Profil Dr Trey
troszke glupie komentarze,co do wycofania sie z warszawy,jesli ktos mieszka w okolicach krakowa albo gdanska czy katowic to lata stamtad, a jesli w okolicach wawy to po porstu lata z wawy, co do konkurencji, to raptem tylko sky latal do amsterdamu i wielu innych miejsc,jedynie w polaczeniach do londynu mozna bylo wybierac wsrod tanich linii,poza tym nieopowiadajcie ze lata LOT,maersk i sas,owszem lata,ale zobaczcie ile to kosztuje, a ponadto, jesli mieszkajac w wawie mam leciec z innego miasta,to ok,ale niech chociaz polaczenia na lotnisko beda rozsadne,a tych wcale nie ma!!!
Dr Trey 2005-02-22 09:02   
Dr Trey - Profil Dr Trey
tak,tak wszyscy zlikwidauja swoja baze i przetrwa centralwings i....wywinduje ceny,tego chcecie prawda??!-Lot2 w akcji i slone ceny-brawo,gratuluje wam pomyslu na za duza konkurencje z wawy!!macie mozgi komentatorzy!!!
tom 2005-02-22 08:02   
tom - Profil tom
bardzo dobry ruch ze ise wysofuja z Wawy, nie wiem po co sie tam wszyscy pchaja
Magnus 2005-02-22 07:02   
Magnus - Profil Magnus
Ty Bogus,wydaje mi sie ze troche pieprzysz glupoty.Loty z Kopenhagi zostale zawieszone bez jakiegos wczesniejszego poinformowania.Chociaz na stronie internetowej SkyEurope nadal oglaszaja nowe polaczenia z Warszawa z Kopenhagi. Chlopcy z wydzialu planowania nie zauwazyli,ze miedzy Kopenhaga/Malmö i Warszawa lata dzis SAS,LOT,MaerskAir i WizzAir. Ale mimo wszystko zdecydowali sie na zrobienie reklamy, zgarneli troche forsy i powiedzieli:sorry,nie bedzie lotow. Kopa w dupe powinni dostac od wszystkich,ktorych nabrali na te swoje "promocje".
bogdan 2005-02-22 06:02   
bogdan - Profil bogdan
do Senatora - nigdy nie mowilem ze SkyEurope jest wiele lepszy , ale prawda jest taka ze chyba lepiej ze to mowia duzo czesniej a nie tak jak robil wizzair z dni na dzien albo z godziny na godzine co sie im w miesaicach jesiennych zdazalo b czasto , teraz jest lepiej . Co do lotow do Warszawa jest potrzebna tymbardziej ze lodz lezy . Co do nadmiaru lotow np do Londynu to bzdura , wiele osob leci do londynu jako miejsca przesiadkowego . Glupota jest otwierac polaczenia do innych miast GB z Polaki , bo beda malo obladowane albo za zadko beda loty . Lecac np na Knock w Irlandii ( lub do innego miejsca - jest z 6-7 lotnisk) mozna kupic bilet z Londynu za 7 E z oplatami ( Ryanair ) a zazwyczaj cena oscyluje ok 20 E i lotow pod dostatkiem , tak samo inne miasta .
optymista 2005-02-22 05:02   
optymista - Profil optymista
To juz raczej poczatek konca Sky Europe.
yannkes 2005-02-22 04:02   
yannkes - Profil yannkes
Blondka - nic nie zrobisz, zapewne zwroca Tobie wydana kase i to wszystko. Moga na oslodzenie dac voucher na dowolny przelot (oplacasz tylko oplaty lotniskowe).
Pracuje w firmie, ktora sprzedaje bilety lotnicze i Sky Europe od nowego roku coraz bardziej zasakakuje. Odwoluja coraz wiecej lotow tlumaczac sie czynnikami marketingowymi (czt. za malo chetnych to sobie odwolamy rejs) albo nagle samolot musi isc na przeglad (odwolali poranne rejsy Wawa-Londek w okolicach 15.02) albo nagle robia korekty rozkladu rejsow odwolujac czesc przelotow (np. Warszawa-Rzym).
Dzis kolejny skandal -poranny rejs Wawa-Londek opozniony o 2,5 h z powodu awarii modulu (w call center bezczelnie powiedzieli ze z powodu pogody, a pytajac jaka jest uslyszalem, ze nie wie bo pracuje w Bratyslawie). Dziwie sie, ze nikt nie podejmuje alarmu bo w taki sposob to klientow sie zniecheca do tanich linii.
Nie zdazylo mi sie by Ryan czy Easy odwolali jakies rejsy ale w koncu w Polsce wszystko jest mozliwe...
Magnus 2005-02-22 04:02   
Magnus - Profil Magnus
A ja zas juz trzymalem karte kredytowa w reku i mialem zamiar zamowic przelot.Te linie typ Air Polonia, SkyEurope to krotko mowiac zawracanie glowy.Istnieja kilka miesiecy a pozniej znikaja.
wawa 2005-02-22 04:02   
wawa - Profil wawa
to kolejny przyklad ze nie ma po co pchac sie na przepelnione juz lotniska w Wawie i Budapeszcie jak robi to Wizz i SKY. Wiekszosc lotow odwolanych jest z tych lotnisk majacych wystarczajaca ilosc polaczen. Nie rozumiem czemu wszyscy sie tam pachaja? Wielka zagadka. Moze musza bo inaczej nie dostaliby papierow od ULC na loty.
Senator 2005-02-22 03:02   
Senator - Profil Senator
A niejaki Bogdan tu ciagle mowi, ze Wizz odwoluje planowane loty. Prosze sprawdzic rozkald letni Wizz z Katowic, wlaczyli a nie ograniczyli kilka destynacji.
blondka 2005-02-22 03:02   
blondka - Profil blondka
a ja już kupilam bilety!!!! jak dzwonilam, to powiedziano mi ze beda zwraca pieniadze, ale dokladnie to jeszcze nie wiedza! i gdzie te ich piekne promocje. taka jestem wkurzona! czy ktos mi pomoze podsunac jakis pomysl co mam zrobic?
Mobby 2005-02-22 02:02   
Mobby - Profil Mobby
przeglad?? cale lato?? hmm...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy