Chińskie linie wycofują się z Meksyku

Chińskie linie wycofują się z Meksyku Linie China Southern Airlines uruchomiły połączenie między Guangzhou a Meksykiem w 2017 roku. Rejsy były najpierw realizowane trzy, a następnie dwa razy tygodniowo boeingiem 787-8 z międzylądowaniem w Vancouver. Przewoźnik nie sprzedaje osobno miejsc na odcinku z Kanady do Meksyku. Trasa ta pozostanie w ofercie chińskich linii jedynie do 27 marca br.,...
24/01/2020 10:04   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2020-01-24 11:43   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Ja to mam wrazenie, ze chinskie linie (wiem, to jest dosyc spore uogolnienie) czasami otwieraja trasy 'na hurra' bez zadnych wiekszych analiz rynkowych. Juz kilka razy sie zdarzylo, ze jakies polaczenie zostalo niespodziewanie otworzone, a po kilku miesiacach okazalo sie, ze jednak 'nie dziala'. Na wlasnym podworku mam takie przyklady, gdzie Dublin-Szenzen zostal ogloszony przez Hainan Airlines, a nastepnie skasowany po kilku miesiacach. Dublin-(Edynburg)-Pekin chwile polatal, potem niby zostal skasowany, potem znowu mieli niby latac. Teraz sie pokazalo Juneyao Airlines z trasa Dublin-(Helsinki)-Szanghaj, ale to tez sie okaze, jak dlugo to polata...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy