Strajk kontrolerów we Francji

Strajk kontrolerów we Francji Dziś (23.02) strajkują kontrolerzy lotów we Francji. Z Polski odwołano rejsy z Warszawy do Paryża linia AIr France oraz LOT - Pozostałe cztery loty do Paryża, jak na razie mają odbyć się bez zmian. Chodzi o dwa rejsy LOT-u oraz Air France - wyjaśnił Kamil Wnuk, rzecznik prasowy Okęcia. Strajk ma potrwać cztery dni. Odwołanych zostanie połowa lotów na lotnisko Orly oraz...
23/02/2010 09:52   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
lukasz86 2010-03-04 11:11   
lukasz86 - Profil lukasz86
W końcu poleciałęm, były prawie 3h opóźnienia i załapałem się na pierwszy nocny lot FR, bo na miejscu byliśmy jakoś przed 3.
4tech 2010-02-24 18:24   
4tech - Profil 4tech
w ALC FR ma bazę wiec może jak się " coś" posypie podmiemia samolot..ale to "może"....
lukasz86 2010-02-24 14:11   
lukasz86 - Profil lukasz86
Leci ktoś może jutro wieczorem tak jak ja z Wrocławia do Alicante FR? Ja trochę się martwię przez ten strajk. Na stronie Ryan'a wczoraj były odwołane jedynie loty z i do francuskich portów. A dzisiaj odwołali jeszcze kilka lotów właśnie z Alicante do UK. I jeszcze też dzisiaj WRO-GRO ma prawie 2h opoźnienia. I teraz loteria chyba będzie, bo raczej nie odwołają mojego lotu, ale to jest ostatni odcinek o 23:50 w Alicante, a nie wiem, gdzie wcześniej lata, więc jak złapie jakieś opoźnienia po drodze to może wypaść..
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy