Jak technologia i nowe trendy wpłyną na podróże w 2020 r.?

Jak technologia i nowe trendy wpłyną na podróże w 2020 r.? Jak technologia i pasażerowie wraz ze swoimi zmieniającymi się potrzebami, wpłyną na podróże w 2020 roku? Czy wybór kierunku może być uzależniony od mediów społecznościowych? Jak będą się zmieniać lotniska? KLM Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze są znane ze swojej otwartości na innowacje i szybkiego reagowania na potrzeby rynku. Analizując zachowania i preferencje...
02/01/2020 14:38   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_dd4f6 2020-03-31 22:06   
gość_dd4f6 - Profil gość_dd4f6
Ja już sie nie mogę doczekać wakacji w Tajlandii. Oczywiście polecę ma moje wymarzone wakacje, jeśli będzie taka możliwość. Wycieczka w super cenie z Itaki już wykupiona, także myślami już jestem na wakacjach :)
gość_4ccd0 2020-01-02 19:12   
gość_4ccd0 - Profil gość_4ccd0
Komputer jak i telefon zakupione w październiku, nowy soft..
Wybierz proszę kilka losowych miast nie bezpośrednich z WAW z listy na ich wuwuwu, z losowymi datami. W większości przypadków wyskakuje

Niestety w wybranych przez Ciebie dniach to połączenie jest niedostępne.
Skontaktuj się z nami poprzez Facebook Messenger lub Chat w celu sprawdzenia dostępności połączeń na tej trasie.

Przy wyborze połączenia tranzytowego jest jeszcze gorzej.

Co do oceny aplikacji to na GOOGLE PLAY ocena 1,6* i 2 tyś opinii, znajdź mi proszę drugą linie, która ma poniżej 3.
WIZZ 4,7 - 59 tys opinii
RYAN 4,5 - 173 tys opinii.
LOT opinii pewnie by miał więcej, tylko po co się denerwować i instalować to coś, skoro prościej i szybciej można u konkurencji lot znaleźć

adam7691 2020-01-02 18:15   
adam7691 - Profil adam7691
gość_4ccd0: kup sobie lepszy komputer
gość_4ccd0 2020-01-02 15:32   
gość_4ccd0 - Profil gość_4ccd0
Trend od dawna jest taki, by wszystko załatwić można było samodzielnie czyli przez internet.
Strona zobacz link to cały czas porażka ale jest coś co tą stronę bije na głowę, jest to aplikacja mobilna LOTu, może mnie ktoś poprawi ale jest to najgorsza europejska aplikacja, gorsza nawet od LCC.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy