Gdańsk- Barcelona, Poznań - Alicante

Gdańsk- Barcelona, Poznań - Alicante Tak jak obiecaliśmy, nowości Ryanaira ciąg dalszy... Czas na Poznań i Gdańsk. Tanie linie lotnicze Ryanair zapowiedziały dziś (2.02) uruchomienie bezpośrednich połączeń z północnej Polski na południe Europy. Przewoźnik uruchomi regularne połączenie z Poznania do hiszpańskiego Alicante oraz z Gdańska do Barcelony Girony. Poznań - Alicante Gdańsk - Barcelona...
02/02/2010 13:55   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
starosta 2010-02-03 18:41   
starosta - Profil starosta
Bardzo się cieszę z Alicante :) :) :)
co do Bydgoszczy - musi rozwiązać przynajmniej dwa problemy: 1) zawiść na linii Bydgoszcz-Toruń sięga jakiegoś absurdu; dopóki nie będzie akceptacji faktu, że BZG to lotnisko dla obu miast, a co za tym idzie wspólnych działań na rzecz jego rozwoju to macie "psa pogrzebanego" 2) BZG potrzebuje przewoźnika tradycyjnego, który zapewni codzienne połączenia z dużym hubem przesiadkowym; należy brać przykład z Rzeszowa, który wystarał się o Frankfurt; w każdym razie życzę powodzenia i lepszych czasów!
fcuk79 2010-02-03 16:08   
fcuk79 - Profil fcuk79
na to ze cos wiecej bedzie w tym roku z POZ raczej bym nie liczyl...
raf 2010-02-03 14:47   
raf - Profil raf
z informacji do których dotarłem będą Wyspy Kanaryjskie, Faro oraz inne perełki:) ale zobaczymy czy ryan ubłaga Bydgoszcz:D
raf 2010-02-03 14:44   
raf - Profil raf
spokojnie nie wpadną, ja wpadnę w rozpacz bo będą same ciekawe kierunki:D ale będę twardy i nie polecę:) a całe UK oj kusi :)
raf 2010-02-03 14:42   
raf - Profil raf
ok sory generalizuje, mało kto z Poznania:) a po2 oj będą ciekawe kierunki :D same ciekawe :D
jurek 2010-02-03 14:38   
jurek - Profil jurek
Zarząd lotniska Bydgoszcz z powodu bojkotu pasażera raf z pewnością wpadnie w rozpacz :)
tomili7 2010-02-03 14:37   
tomili7 - Profil tomili7
raf:nie pisz proszę, że nikt z WLKP nie będzie z BZG latał. Ja mam do POZ 40km, a do BZG ok 100km i jeśli będzie jakiś interesujący mnie kierunek ,a na dodatek korzystna cena to z chęcią polecę z BZG
raf 2010-02-03 12:57   
raf - Profil raf
oj tak, polecą, ale jak będzie baza z 3-4 samolotami to cała Polska będzie latała z Bydzi:) wiec ja nie musze:)
jurek 2010-02-03 12:50   
jurek - Profil jurek
oj to statystki w Bydgoszczy polecą na łeb, na szyję jak raf nie będzie latał
raf 2010-02-03 12:47   
raf - Profil raf
ja osobiście nie będe latał z Bydgoszczy , nawet jak bedzie baza z 3 samolotami, bo mam lotnisko w Poznaniu, Wrocławiu i Berlinie.. albo w Wawie /3h i jestem w stolicy/ nie widze potencjału dla bazy z 3amolotami, ale 4tech widzi taki potencjał i fajnie. zycze milego dnia
raf 2010-02-03 12:42   
raf - Profil raf
dostrzegam takie racje, że nie widze ludzi którzyli mieliby generować ruch 2mln ludzi, przy działajacych lotiskach przede wszystkim w Gdańsku i Poznaniu. pewnie ze tez jest do dupy dojazdy na lotisko w Poznaniu,ale wybacz nie widzę potencjału przy bazie wizz z 3samolotami z Gdańska i bazie wizza w Poznaniu. no chyba,ze całe wasze wojewodztwo emigruje do UK/ sory za złośliwośc/
4tech 2010-02-03 12:40   
4tech - Profil 4tech
migajos: nie zrozumielismy sie....dobra ja ze swej strony koncze ten temat...walkowanie go non-stop stalo sie nudne jak flaki z olejem....ja swoja wiedze w tym temaci mysle ze wylorzylem dosc klarownie.....problem polego na waszym zrozumieniu a nie moim stosunku do tego wszystkiego....i rowniez na tym ze to FR wyszedl z taka propozycja a nie BZG....ot koniec
blizz 2010-02-03 12:39   
blizz - Profil blizz
Dziś FR ma ogłosić nową trasę z Krakowa :)
raf 2010-02-03 12:39   
raf - Profil raf
nie ale brakuje paxow w regionie i tyle a nikt z Wlkp czy pomorskiego nie będzie latał z Bydgoszczy więc kto miałby latać??? 3 samolotami??? migajos wymienił te ogromne miasta z ogromnym potencjałem. do 4techa nie wierzę w żadne listy ryana, taka prowadzi ta linia polityke, tak zwanej darmowej reklamy : bazy miały być już wszędzie: w wawie. modlinie, krakowie, wrocławiu, rzeszowie i teraz w bydgoszczy aaa też coś o Gdańsku było, płatne wc , durne reklamy. byle 4tech miałbys o czym mówic:)
4tech 2010-02-03 12:36   
4tech - Profil 4tech
btw...w systemie FR zaladowano juz ceny, terminy..etc trasa sa juz dostepne...ceny od 21,99 gbp na BRS-BZG...godziny jak dla mnie pasuja..popoludniowo-wieczorne:)
miras 2010-02-03 12:35   
miras - Profil miras
migajos, może i NRN jest kurnikiem, ale życzyłbym sobie, aby którykolwiek regionalny port lotniczy w PL miał tak przestronny terminal jaki jest w Weeze.
migajos 2010-02-03 12:30   
migajos - Profil migajos
4tech, mówisz, że bez porównania BZG z NRN, a jednak porównujesz... No dobrze to że oba są kurnikami to wszyscy chyba się zgodzą. FR nie wszedł jednak do NRN tylko dlatego że jest w lesie, dalko od miasta, jest tani, i że dostał tam spore dotacje!!! W promieniu 100 km od Weeze jest: Zagłębie Ruhry (7.3 mln), Kolonia (1mln), Dusseldorf (600 tys), w Holandii: Eindhoven (440 tys.), Utrecht (280 tys.) itd. A teraz spójrzmy na BZG. W promieniu 100 km: Bydgoszcz (460 tys.), Toruń (300 tys.), Grudziądz (100 tys.) Inowrocław (80 tys.)... I co z tego że oba są kurnikami??? Dookoła kurnika NRN mieszka pewnie z 10-20 razy więcej ludzi niż dookoła kurnika BZG... Tak, FR lubi kurniki... ale jeśli wokół kurników mieszkają paxy... Co z tego że region płaciłby kase dla FR skoro samoloty latałyby "puste"???
omenair 2010-02-03 12:25   
omenair - Profil omenair
Ehh dyskusja z toba i tak nie ma sesnu bo ty i tak poza swoimi racjami innych nie dostrzegasz... tak Raf zgadzam sie z toba z Bydgoszczy nie da sie latac... lotnisko jest na koncu swiata, korki zeby dojechac, dziurawe tory kolejowe utrudniaja dostep... a na pasie krowy i samolot musi kilka podejscie robic... tak tak ja tez wole jechac ode mnie z domu autostrada do Gdanska a jak mam jechac do Poznania to juz w ogole jestem osikany z radosci... bo w Poznaniu nikt nie wie co to korki a pociag relacji bydgoszcz Poznan jedzie innymi torami jak relacji Poznan Bydgoszcz... wiec po co mi lotnisko na miejscu...
4tech 2010-02-03 12:25   
4tech - Profil 4tech
raf: dzien dobry..:)...nie nie jestem latwowierny, byc moze jest tak ze mam jakas wiedze na ten temat, dopuszczasz takowa mozliwosc?....zreszta, na portalu jestes 5 lat / jak sam napisales/...to w koncu tu na tym portalu byly oficjalne/poloficjalne, cichaczem/ komentowne przez przedstawicieli tychze trzech portow podawane wiadomosci o ew. bazie na tych lotniskach / to tylko ten portal/.....ja rozumiem ze naprawde ciezko zrozumiec-dopuscic do sieboe mysl/ ja tez na poczatku nie wierzylem dopoki nie zobaczylem pisma od jednego z dyrktorow FR ( C.Cassey)/....a wiesz wogole skad sie wzielo to cale zamieszanie z "baza" FR w BZG??....co skomunikowania BZG z reszta Polski...nie jest wcale takie zle / podobne jak innych miast w PL/.......modernizacja S5 i S10 staja sie faktem/ wiem czesc robot wstrzymano/..bliskosc A1, CMK pod nosem...etc, takze spoko powoli / wg wiekszosci zascianek jakim jest niby Bydgoszcz/ wychodzi z cienia...:)....
raf 2010-02-03 12:19   
raf - Profil raf
wybudujcie autostrade, szybka kolej to pewnie zaczna wszyscy latać od was, ale do tej pory wybiora prosta, szeroka droge za 16zł
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy