Rekompensaty

Rekompensaty Twój lot się spóźnia? Lub został odwołany? Jeśli zdarzy się taka sytuacja należy Ci się od 150€ - 600€ odszkodowania! Unia Europejska wprowadziła przepis mówiący, iż każdy pasażer którego lot zostanie skasowany lub opóźniony z winy linii lotniczej może ubiegać się o odszkodowanie w wysokości od 150€ do 600€ w zależności od dystansu trasy. Linie...
18/02/2005 14:02   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
voytec78 2005-02-19 04:02   
voytec78 - Profil voytec78
ja wiem, ze nie dotyczy to tylko wizzair. to byl moj prywatny komantarz do jakosci uslug tej linii, z jaka sie spotkalem.
misiek 2005-02-19 01:02   
misiek - Profil misiek
voytec78 te przepisy nie tylko dotyczą wizzair , ale wszystkich linii lotniczych
voytec78 2005-02-19 01:02   
voytec78 - Profil voytec78
jestem poszkodowany przez airpolonia. nie odzyskalem pieniedzy, mimo to nie zrazilem sie do tanich linii. ale dobrze, ze takie przepisy powstaly... bede latal wizzairem tak czesto jak tylko bede mogl. TAK TRZYMAC WIZZAIR!!! lubie was!
mariou 2005-02-18 09:02   
mariou - Profil mariou
no nareszczie cos sensownego wymyslili,ciesze sie bo juz dwa razy zdarzylo sie tak ze mialem opozniony lot i raz odwolany,
mandy 2005-02-18 09:02   
mandy - Profil mandy
Rekompenstay sa moze i dobre, bo sa pasazerowie ktorzy naprawde maja powazne podroze i laczone loty i traca na odwolanych albo opoznionych lotach...ale ci ktorzy kupili bilet w promocji za 1PLN...to chyba przesada zeby jeszcze na tym zarobili...ale zgadzam sie z Ja1 skonczy sie tanie latanie bo ktora linia bedzie robic jeszcze takie promocja...skoro bedzie musiala sobie zarobic na te ewentualne rekompensaty.
bogdan 2005-02-18 04:02   
bogdan - Profil bogdan
Kazda duza linia , obojetnie czy to low cost czy normalna poradzi sobie z tym problemem , skoncza sie przynajmniej glupokowate kasowanie lotow przez rozne linie ktore notorycznie tego naduzywaja . Moim zdaniem przybedzie lotow spoznionych , na trasie Europejskiej moga sie spoznic do 3 godzin nieponoszac kosztow . Wiec duze linie beda laczyc loty , gdyz majac duza siec polaczen spokojnie sobie z tym paradza . Np Ryanair dosc czesto kasuje loty np Glasgow - Londyn bo sa co 1-3 godziny wiec klient wiele nie traci , natomiast b zadko kasuja lot gdy jest on na danej estynacji jeden raz dziennie , teraz tego zaprzestaja i dobrze . Najciezej bedzie nowym , slabszym linia typu Wizzair , SkyEurope ktore nie maja az tak duzych mozliwosci , ale to ich problem .
Ja1 2005-02-18 02:02   
Ja1 - Profil Ja1
Bardzo fajnie ze biurokraci wymyslili sposob na zabezpieczenie pasazerow. Problem jest tylko jeden, spowoduje to drastyczny wzrost cen i skonczy sie tanie latanie. Czego chyba nie chcemy.
Linie i tak odbija sobie te koszty, a na kim.....oczywiscie na NAS!
Drodzy pasazerowie, czas wybierac czy chcemy latac tanio? Czy tez chcemy otrzymywac odszkodowania, ale i tak nie bedzie nas stac na latanie!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy