Polskie lotniska spokojne o czartery na lato 2020

Polskie lotniska spokojne o czartery na lato 2020 Wydawać by się mogło, że upadek jednego z największych agencji podróży w Polsce spowoduje poważne perturbacje w siatkach połączeń czarterowych. Tym bardziej, że biuro to hucznie ogłaszało niedawno swoje plany na lato 2020. Szczególnie świętowało ten fakt lotnisko w Łodzi, gdzie zorganizowano duże wydarzenie z udziałem prezeski Anny Midery. Pozytywne informacje pojawiły się...
26/09/2019 11:52   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_8ca00 2019-09-29 10:11   
gość_8ca00 - Profil gość_8ca00
Klienci biur podróży są chronieni w szczególny sposób, bo i na wypadek bankructwa organizatora, ale także linii lotniczej czy hotelu. I wcale nie trzeba płacić kartą, żeby płatność była bezpieczna. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zapewnia każdemu poszkodowanemu zwrot 100% wpłaconej kwoty, a w przypadku gdy bankructwo zastanie turystę w trakcie podróży, zapewnione jest również finansowanie planowanego pobytu zgodnie z pierwotnym planem. W przypadku klientów Neckermanna zwroty zaczną się już w najbliższym tygodniu.
Niewypłacalność Neckermanna na polski rynek ma niewielki wpływ, ciekawsze rzeczy będą się działy na rynkach, na których funkcjonował macierzysty Thomas Cook. Tam powstała ogromna wyrwa do zagospodarowania i najwięksi gracze już są na etapie kontraktacji nowych połączeń czarterowych. To będzie ciekawy rok w turystyce.
ArCo 2019-09-26 22:10   
ArCo - Profil ArCo
Ja od lat płacę biurom podróży wyłącznie kartą płatniczą, jeśli nie jest to możliwe, to dziękuję i wychodzę. Tak samo robię z rzeczami kupowanymi przez internet. Jeśli nie dostanę towaru lub usługi, to składam reklamację w banku i odzyskuję kasę po 30 dniach. Kilka razy już tak odzyskałem 100% zapłaconej kwoty. To nie musi być karta kredytowa, wystarczy zwykła do konta, ale musi to być bank podlegający polskim przepisom. Tak też odzyskałem pieniądze gdy upadła linia OLT Express, znajomi zapłacili za bilety przelewem i nie mieli szans na odzyskanie kasy.
gość_5e3b2 2019-09-26 20:28   
gość_5e3b2 - Profil gość_5e3b2
Zapewne dziurę po Neckermannie chętnie wypełnia Itaka, Rainbow i jeszcze kilku mniejszych graczy. Polacy w swojej masie są mało za pan brat z samodzielna organizacja wyjazdów wakacyjnych, wiec dla pozostałej na rynku konkurencji ogłoszenie upadłości polskiego Neckermanna będzie jak miód na serce.
gość_39d2f 2019-09-26 14:09   
gość_39d2f - Profil gość_39d2f
W Krakowie nie muszą się martwić bo i tak nie mają czarterów
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy