Awaria systemu teleinformatycznego w British Airways

Awaria systemu teleinformatycznego w British Airways Spowodowało to konieczność przejścia na sterowanie ręczne. Z kolei z tego powodu niemożliwym było obsłużenie wszystkich zaplanowanych wylotów. Zadecydowano, że priorytet zostanie przyznany rejsom dalekodystansowym, obsługiwanym przez większe samoloty, by zminimalizować ilość pasażerów dotkniętych paraliżem. W związku z tym odwoływane były głównie...
12/08/2019 07:45   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_e95c4 2019-08-13 16:18   
gość_e95c4 - Profil gość_e95c4
@Blazej UK - prezentujesz fanatyzm w stanie czystym, na szczęście ludzie wyciągają wnioski
Blazej UK 2019-08-12 18:16   
Blazej UK - Profil Blazej UK
@jsg. Nie wiem. Czas pokarze. Fakt ze na tamta awarie się zalapalem a raczej było to włamanie do systemu celem pobrania danych z kart płatniczych klientów. Kate płatnicza mi bank zablokował i wymienił na nową i oprócz tego żadnych strat nie miałem. Awarie zaparzana się każdemu. Takie czasy.
gość_c7756 2019-08-12 17:26   
gość_c7756 - Profil gość_c7756
ta linia zrobi wszystko byle by tylko nie pracowac i odwolywac loty
jsg 2019-08-12 17:02   
jsg - Profil jsg
Jak widać BA nie wyciągnął wniosków z wtopy w 2017, w którym padł system informatyczny na Heathrow. Wiadomo, takie rzeczy się zdarzają, ale kiedy problem pojawi się ponownie to wicej niż źle. Ciekawe czy CAA zarząda od BA jakiś wyjaśnień?
Blazej UK 2019-08-12 14:58   
Blazej UK - Profil Blazej UK
@1dba6 Awaria została usunięta w pare godzin i następnego dnia bez problemu odleciałem do Pragi. Widzisz. Różnica pomiędzy BA a Lot jest taka ze BA działa biznesowo a Lot politycznie wiec szczerze nie dziwę się ludziom w Polsce ze maja dosyć sponsorowania politycznych idiotyzmów naczelnika za swoje pieniądze z podatkow i wspomagania węgierskiej gospodarki. Jak długo lot będzie narzędziem politycznym a nie biznesowych tak długo ludzie będą na niego pluć i nie ma się czemu dziwić.
gość_1dba6 2019-08-12 12:30   
gość_1dba6 - Profil gość_1dba6
Szkoda że nie w Locie, byłby hejt że hoho.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy