×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dalekie podróż z Qatar od 1830 PLN


Linie lotnicze Qatar Airways uruchomiły specjalną ofertę, w której kupimy bilety w atrakcyjnej cenie z Polski do Azji, Australii oraz Afryki. 

09/07/2019 19:00
<>

gość_84e4a - Profil
gość_84e4a
  

gość_ec29c - Profil
gość_ec29c
  
Widać kilka rzeczy:

1) wielką nadpodaż w Warszawie (nadpodaż jest też w Krakowie, gdzie UIA sprzedaje Bangkok i Pekin w promocjach po 1 300 - 1 500 zł).
2) skutki wprowadzenia Singapuru z code share-ami przez LOT (chociaż LOT na 99% na SIN traci). Tu mamy klasyczną grę w kurczaka, gdzie w odpowiedzi na agresję LOT-u (SIN i DEL), Qatar zareagował zwiększając oferowanie.
3) bezsens istnienia linii przesiadkowej: przy zaostrzającej się konkurencji Qatar po prostu musi ciągle przynosić straty, bo niemal cały ruch (publicznie dostępne dane to 70 - 90%) to przesiadkowicze. A przesiadki sprzedaje się taniej, niż P2P. Oczywiście szejków stać na dotowanie zabawki, ale strategicznie w rejonie Zatoki sens ma tylko Emirates, bo ma duży ruch P2P do Dubaju. Etihad i Qatar są do silnej redukcji.
09/07/2019 19:31  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie