×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Prezes PAŻP: Polska w centrum przepływu ruchu lotniczego za 5 lat


Prezes Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Janusz Janiszewski przewiduje, że w ciągu najbliższych pięciu lat Polska znajdzie się w centrum europejskiego ruchu lotniczego.

4 dni, 19 godzin temu
<>

gość_02c08 - Profil
gość_02c08
  

gość_a26cb - Profil
gość_a26cb
  
@crystalmint. Wystarczy wyłączyć TVP spojrzeć na rzeczywistość własnymi oczami, żeby zobaczyć iż nie jest tak różowo i dynamicznie jak twierdzą niektórzy. Program budowy dróg - gdzieniegdzie w stanie rozkładu, PKP IC od kilku lat rozstrzyga przetarg na zakup 12 (!) - (tak 12 nie 120 EZT), zamiast kilkudziesięciu helikopterów dla Sił Zbrojnych kupiono 8 (osiem), zamiast 3-4 okrętów podwodnych kupiono 0 (zero), zamiast 8 baterii systemu Patriot - dwa, zamiast 160 wyrzutni HIMARS - 18 (osiemnaście), zamiast obniżki ZUS - podwyżka o 20%, ceny w ciągu ostatnich czterech lat poszły w górę o 20-30% - wymieniać dalej? Zresztą wyznawcy i tak nie przekonasz.
2 dni, 17 godzin temu  

  
Według większości użytkowników tej strony jeśli ten zły okropny PiS zostanie przy władzy to wszystkie lotniska z wyjątkiem Radomia będą zburzone, w każdym samolocie LOTu będzie ikona Jarka Kaczyńskiego a wszystkie linie wycofają się z Polski
4 dni, 18 godzin temu  

gość_3cc7e - Profil
gość_3cc7e
  
Tylko i wyłącznie jeżeli nie będzie Polexitu a z tą ekipą to nic nie wiadomo
4 dni, 18 godzin temu  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie