×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Negocjacje ws. wykupu ziemi pod CPK wciąż się nie rozpoczęły


- Negocjacje dotyczące wykupu ziemi pod budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego dotychczas się nie rozpoczęły; aby mogło to nastąpić musi być bardzo precyzyjnie wyznaczony obszar inwestycji, co stanie się po opracowaniu planu generalnego CPK - przekonuje Konrad Majszyk, rzecznik CPK.

15/05/2019 18:13
<>

gość_6170b - Profil
gość_6170b
  

gość_ec29c - Profil
gość_ec29c
  
Oni chyba już wiedzą, że CPL (lotnisko) nie powstanie w ciągu najbliższych 20 lat. Natomiast postanowili grzać temat do wyborów, jako bajka że Polska się rozwija.

Niektóre wypowiedzi, jak te 100 lotów do Chin to już są chyba tylko na potrzeby mniej inteligentnych widzów TVP. Przykre, że traktują wyborców jak idiotów! I jeszcze ten Radom Airport!!!

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego nie grzeją tematu CMK do Płocka/Włocławka/Torunia/Bydgoszczy i łącznika Łódź - Wrocław? Wyborcy tak szybko nie zmieniają preferencji politycznych, ale tym zapunktowaliby nawet u wyborców opozycji...

Plus kolej aglomeracyjna: postępy w budowie w Krakowie i Łodzi i plany w pozostałych miastach. Plany byłyby wiarygodne dzięki temu, że budowa w dwóch pierwszych już trwa.
15/05/2019 21:47  

gość_00546 - Profil
gość_00546
  
Mossad nie jest pewien wyniku wyborów do Sejmu i nie wie czy PiS za ileś lat będzie u władzy a tym samym czy będą budować swoje centrum operacyjne na CPK bo na Chopina się nie mieszczą a nowy rząd może nie być dla nich aż tak przychylny i posłuszny jak obecny. Jeśli nie to CPK może nawet nie powstać a jeśli tak to CPK na pewno powstanie ale decyzję podejmą jak zobaczą wynik wyborów. Tu nie chodzi o część cywilną tylko o służby specjalne.
15/05/2019 21:47  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie