×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Milczarski o chińskich planach LOT-u


Rafał Milczarski, prezes PLL LOT, podczas odbywającego się w Katowicach w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego "Forum współpracy gospodarczej Polska - Chiny" przekonywał, że ambicje narodowego przewoźnika na rozwój na rynku chińskim są bardzo duże.

15/05/2019 09:10
gość_49019 - Profil
gość_49019
  

  
gość_e3047: a co ma do tego wszystkiego Bydgoszcz?

gość_a3047 - Profil
gość_a3047
  
@gość_e05ae - LOT nie ma slotów ani na lotnisku w Pekinu, ani na lotnisku w Bydgoszczu.
4 dni, 21 godzin temu  

gość_e05ae - Profil
gość_e05ae
  
Dzisiaj LOT lata tylko 3 raz w tygodniu do Chin! Nie latają ani do Szanghaju, ani do Hong Kongu ani gdzie indzie w Chin. Siatka polaczeń w Polski do Chin jest FATALNA. Jestem ciekawy czy LOT już ma sloty na nowym lotnisku w Pekinu?????????
5 dni temu  

  
@lysypiotr76: czy może są dostępne dane jak wygląda obłożenie lotów WAW-PEK (i PEK-WAW) realizowanych przez LOT (LO91) vs tych realizowanych przez Air China (CA 738)?
To też konkurencja Boeing B787 vs Airbus A330...
5 dni, 11 godzin temu  

gość_00546 - Profil
gość_00546
  
Panie Milczarski a jakie plany ma LOT jeśli na tych i innych trasach zaczną latać nisko kosztowe linie używając A321XLR które są jeszcze bardziej ekonomiczne niż B787? Będziecie latać tylko na trasach dłuższych niż zasięg A321XLR? Czy może PPL zabroni im z Polski latać, LOL? Jest jeszcze jedno rozwiązanie, polski podatnik ma głęboką kieszeń pełną kasy.
Zejdź pan na ziemię i powiedzcie Polakom po co na prawdę rządowi potrzebny jest CPK tak jak i program Mieszkanie+ i tysiące polskich paszportów wydawanych komu popadnie a szczególnie obywatelom Izraela. A jeśli to wszystko jest nie prawda co napisałem to co na lotnisku Chopina robią całe tabuny agentów Mossadu?
5 dni, 11 godzin temu  

  
,,Globalne'' plany prezesa na dziś to udział LOT-u na kierunku Europa-Chiny na poziomie ......0,44% !!! Nie wiem jak długo będzie opinię publiczną ,,karmił'' tymi bajkami o WAW jako bramie do Azji.
5 dni, 14 godzin temu  

gość_45556 - Profil
gość_45556
  
Oj przestan rafal fanzolic ... chcemy, chcemy ... trzeba najpierw umiec a nie sciemniac
6 dni, 9 godzin temu  

gość_7351e - Profil
gość_7351e
  
Marzenia sciętej głowy. Szef IAG na prezentacji wyników za 1 kwartał właśnie mówił że Chińczycy gwłatownie zwiększają ekspansję na połączeniach do Europy. Lufthansa i Air France KLM mają coraz większe straty bo konkurencja jest bardzo silna (dochodzi jeszcze Aerofłot, Turkish i linie zatokowe). Ceny są niskie a koszty rosną. Przez to dochodowość na tych kierunkach jest niziutka. Kasę robi się na Płn Atlantyku.
W Azji LOT powinien latać głównie do Indii. Szybkie rotacje i ogromna skala potrzeb zw wg na setki tysięcy ludzi zatrudnionych w Polskich centrach SSC, BPO, z milionami podwykonawców w Indiach.

6 dni, 13 godzin temu  

gość_9db74 - Profil
gość_9db74
  
Co za bzdury, 98 razy do chin.... chyba, ze pan prezes chce jeszcze wybudowac lotnisko w Chinch? Niektorzy sie troszke za bardzo rozmarzyli ostatnio na fali dobrej koniunktury...
6 dni, 15 godzin temu  

gość_125fc - Profil
gość_125fc
  
Szanghai obstawiam 2020
6 dni, 15 godzin temu  

  
Kiedy Shenzen, Kanton i Szanghaj ?

gość_87731 - Profil
gość_87731
  
Jakie kierunki Azjatyckie wchofz@ gdy Rosja PL przyblokuje?
Te teraz i w ogole
6 dni, 16 godzin temu  

gość_c45b0 - Profil
gość_c45b0
  
I bedzie wozil powietrzer jajhahjahhaha
6 dni, 16 godzin temu  

gość_bab7f - Profil
gość_bab7f
  
Jeśli LOT zacznie latać 21 razy w tygodniu do Pekinu to i chińscy operatorzy uzyskają symetryczne prawa do realizowania rejsów do Polski. Tylko że to chińskie linie lotnicze rozniosą LOT na tym rynku...
6 dni, 17 godzin temu  

  
@adam1987: Jak nie dostaną slotów nad Syberia to będzie d**a dla wszystkich kierunków z Azji wschodniej. Może z wyjątkiem Tajpeja i delty rzeki Perłowej.

  
@adam1987: Jak nie dostaną slotów nad Syberia to będzie d**a dla wszystkich kierunków z Azji wschodniej. Może z wyjątkiem Tajpeja i delty rzeki Perłowej.

gość_6bb4a - Profil
gość_6bb4a
  
Panie Prezesie.
Macie takie cudowne plany, a z połączenia Bydgoszcz-Warszawa nic nie wyszło.
Owszem, kilka lat temu nie miało to może sensu, bo siatka połączeń z Okęcia była dużo mniejsza. Moda na latanie samolotem również się zmieniła. Teraz LOT jest jak sam Pan mówi: "Jesteśmy najaktywniejszym i najdynamiczniej rozwijającym się przewoźnikiem lotniczym w Europie Środkowej"

Bydgoszcz wraz z Toruniem czekają na chociaż jedno połączenie z hubem Warszawa.

Opłaca się Lufthansie do Frankfurtu, naprawdę nie opłaciło by się narodowemu przewoźnikowi?

Udało się z Lublina, może uda się i z Bydgoszczy?
6 dni, 21 godzin temu  

gość_a85c7 - Profil
gość_a85c7
  
W Chinach kariery już nie zrobimy. Ościenne kraje jak Czechy, Węgry czy Austria są już tam dość mocno podłączone i nie wiem czy będziemy w stanie jeszcze się przebić, zwłaszcza że są problemy ze slotami. Ale Indie? Tam wciąż mamy szansę na wyrobienie sobie stabilnej pozycji, potrzebne jest tylko bezpośrednie połączenie do biznesowego serca Indii - Bombaju.
6 dni, 21 godzin temu  

gość_30562 - Profil
gość_30562
  
Cackają się z tymi Chinami znaczy się Chińczycy z nami.
Obstawić sąsiednie kraje zwłaszcza huby ×A, podpisać umowy jak z SQ i na początek tak pasażerów im podbierać.

Takie plakanie nic nie pomoze
6 dni, 22 godziny temu  

reklama
reklama
  


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie