Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Thai AirAsia X w październiku ma uruchomić loty z Pragi do Bangkoku

Od 26 października br. Thai AirAsia X ma polecieć z Pragi do Bangkoku - poinformował na Twitterze Andrej Babiš, premier Czech.

30/04/2019 08:55
<>

gość_49189 - Profil
gość_49189

AirAsia ma najpiękniesze stewardesy

gość_6675e - Profil
gość_6675e

Spokojnie, nie denerwujmy się. Czech Airlines nie jest w stanie otwierać tras długodystansowych więc Praga zdana jest na przewoźników zagranicznych. Myślę, że gdyby LOT się nie chciał rozwijać to już dawno nowe linie zaczęłyby latać np. z Tajlandii do Polski.
30/04/2019 21:19  

Ja pierdziele ciągle tylko ta Praga

gość_562cd do PRG beda obslugiwane przez Air Asia X a nie Air Asia. Osobiscie lecialem z TPE do KUL AirAsiaX i w/g mnie linia lepsza niz wiele narodowych przewoznikow.

A z innej beczki to PRG ostatnio obsypywana jest polaczeniami dlugodystansowymi.
30/04/2019 15:07  

gość_562cd mija trzy lata i Thai nie kata i na to się nie zapowiada w co ty wierzysz.

Praga dostala lepsze polaczenie low cost do Azji niz nawet Berlin ze Scoot do Singapuru. Na pewno beda pasazerowie z Polski, z poludnia do Pragi latwo dojechac i lot do Bangkoku bezposredni z niskimi cenami - super polaczenie

@gość_562c - Air Asia nie jest syfiaste, tylko to najlepszy low cost na swiecie. Ich premier cabin to plaskie lozka, obsluga super, ceny niskie. Oczywiscie Thai Airways (ktorego w Polsce nie ma) jest w innej lidze, ale AirAsia jest bardzo dobra
@cani - ja zdecydowanie wole Suvarnabhumi od Don Muang, fast track przez immigracje i kontrole, masaz w terminalu ;) mozliwosc przesiadki na Thai Smile, saloniki z ogrodem na otwartym powietrzu, itd.

30/04/2019 11:25  

gość_56472 - Profil
gość_56472

Widać ze Lotnisko Chopina śpi. PLL LOT spij. To ze Warszawa ciągle nie ma bezpośrednich rejsów do Bangkoku jest nie tylko bez sensu, ale wielki błąd.
30/04/2019 11:00  

@gość_562cd - jeśli Don Muang to dla cuebie podrzędne lotnisko, to gratuluję. Poza tym, moim zdaniem, komfort podróży przez Don Muang jest znacznie większy niż przez Suvarnabhimi. Poza tym Don Muang, gastronomicznie zmiata Suvarnabhumi.
30/04/2019 10:23  

gość_562cd - Profil
gość_562cd

My czekamy na Thai Airways na główne lotnisko w BKK. Przynajmniej sezonowo, od najbliższej zimy. Mam nadzieję że prezes Thai-a dotrzyma słowa, bo obiecał to na łamach Rzeczpospolitej we wrześniu 2016 roku. Loty Warszawa-Bangkok są bardzo potrzebne, ale porządną linią, a nie jakimś syfiastym Air Asia na poboczne lotnisko.
30/04/2019 09:27  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: