Abu Dhabi - nowy kierunek Air France

Abu Dhabi - nowy kierunek Air France Już 3 maja 2010 Air France otworzy nowe połączenie pomiędzy Paryżem i Abu Dhabi. Loty będą obsługiwane przez Airbusa A330 z 219 miejscami na pokładzie, z czego 40 miejsc będzie w klasie biznes i 179 w klasie Voyageur (ekonomicznej). W przyszłości Air France wprowadzi na tej trasie nową kabinę Premium Voyageur z wygodniejszymi siedzeniami w strefie ekonomicznej. Rozkład...
28/12/2009 13:24   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
that 2009-12-29 13:49   
that - Profil that
Wiekszosc paxow lecacych do AUX/DXB jest w transferze, zatem na jakie linie lotnicze AF/KL chce dowiesc paxow w tamte miejsca? Bo znajac polityke Emirates/Etihad nie wydaje mi sie, zeby wchodzili w jakikolwiek umowy.
marecki 2009-12-28 15:44   
marecki - Profil marecki
polska nazwa lepiej oddaje wymowe bo tam jest dźwieczne "z" a nie "d".
marqoos_pl 2009-12-28 13:33   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
A polska nazwa tego miasta to Abu Zabi... (wiem, wiem - brzmi śmiesznie, ale tak jest...). AUH staje się z miesiąca na miesiąc coraz większym portem przesiadkowym i to nie tylko ze względu na rozwój narodowego przewoźnika (Etihad Airways w emiracie Abu Dhabi, Emirates w Dubaju), ale także innych, jak wspomniany w artykule Air France... Także LH chyba zwiększa częstotliwość lotów do AUH... Jak to bywa w Emiratach - Dubai i Abu Zhabi rywalizują ze sobą bardzo zdrowo rozwijając cały region, ale się ze sobą nie "kłócą"... Z lotniska AUH bez problemu można się dostać do DXB i odwrotnie...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy