×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair otwiera bazę w Katowicach. Nowe trasy z Polski


Ryanair otwiera bazę operacyjną na lotnisku w Katowicach, bazuje nowe samoloty na innych lotniskach i uruchamia nowe trasy. Przewoźnik zmieni nazwę z Ryanair SUN na Buzz.

4 dni, 7 godzin temu
gość_69048 - Profil
gość_69048
  

  
Nie bardzo rozumiem sens tej informacji. Przecież w Polsce operuje przede wszystkim Ryanair, Ryanair SUN to raczej incydencjalne loty charterowe . Czyżby Buzz miał zastąpić regularnego FR. Tak zrozumiałem podaną informację.
4 dni, 7 godzin temu  

gość_27f6d - Profil
gość_27f6d
  
Czegoś nie rozumiem... jak z Poznania będzie 13 kierunków skoro jest w tej chwili więcej? Kiedy nastąpi jakiś rozwój siatki z Poznania? Kiedy kierunki bardziej wakacyjne i całoroczne? Np. Malaga? Lizbona? Dodatkowo co z Madrytem? Na wszystkich forach wiele osób pisze o tych kierunkach a Ryanair nie reaguje...? Dlaczego? Poznan prosi o Malagę ( całorocznie ), Lizbonę, powrót Madrytu, zamianę lotniska w Barcelonie na BCN... Zapraszamy
4 dni, 7 godzin temu  

gość_038a9 - Profil
gość_038a9
  
@gość_89b60 to się musisz spytać najbardziej zapracowanego prezesa lotniska w Europie czyli Michała Tabisza. Myślę, że jak zwykle udzieli on satysfakcjonującej odpowiedzi.
4 dni, 7 godzin temu  

  
No to Gdansk wypada z pudla wszystko na to wskazuje leb w leb bedzie w tym roku jesli chodzi o statystyki. Wizzair zapchal Ryanairowi Balice to teraz kontra Rysiek zapchal Pyrzowice. Oba porty na poludniu beda lezec I kwiczec z braku przepustowosci.

gość_53752 - Profil
gość_53752
  
Hahahaha A Wrocław zero. Widać kończy się dobra passa Wrocławia
4 dni, 7 godzin temu  

gość_75404 - Profil
gość_75404
  
Wiedziałem ze Ryanair wejdzie do KTW ! Bo po co mieliby otwierac haldning bez samolotów w bazie !
4 dni, 7 godzin temu  

gość_89b60 - Profil
gość_89b60
  
A gdzie port lotniczy Rzeszów Pępek Świata Jasionka? Czyżby kasa, którą zapłacili, była tylko za utrzymanie już istniejących tras?
4 dni, 7 godzin temu  

reklama
reklama
  


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie