×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA wydało oświadczenie w związku z planowanymi dostawami 737 MAX


Ukraine International Airlines wydały specjalne oświadczenie w związku z planowanymi na bieżący rok dostawami zamówionych boeingów 737 MAX.

4 dni, 9 godzin temu
<>

gość_69048 - Profil
gość_69048
  

gość_29954 - Profil
gość_29954
  
@pszn - no cóż, problem z B737 MAX jest taki, że wszędzie na świecie, wszelkie procedury, wymagania, testy i wszystko co potrzeba wypadły bez zarzutu, a mimo to kilkaset osób z dwóch katastrof nie żyje, no więc urzędy nadzoru na całym świecie i linie użytkujące ten model muszą świecić oczami i klepać formułki o tym, że dokładają wszelkich starań żeby wszystko było bezpiecznie, no bo cóż innego? Jakby byli szczerzy to musieliby ogłosić, że po prostu nie mają pojęcia co jest nie tak w nowych Boeingach, więc dopóki się nie dowiedzą, to uziemiają całą flotę.
3 dni, 7 godzin temu  

  
Zarówno oświadczenie, a tym samym także artykuł jest totalnie o niczym. Redaktor stracił czas żeby go napisać/przetłumaczyć, a czytelnicy stracili czas na jego czytanie.

"samoloty tego typu wejdą do eksploatacji tylko po przeprowadzeniu wymaganych procedur, spełnieniu wszystkich wymogów bezpieczeństwa i wydaniu zgód na ich użytkowanie ze strony FAA, EASA i ukraińskiego organu właściwego w sprawach lotnictwa cywilnego" - rozumiem, że w przypadku innych samolotów, niektóre z tych punktów są pomijane?
4 dni temu  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie