Wizz Air chce latać z Wielkiej Brytanii do Rosji

Wizz Air chce latać z Wielkiej Brytanii do Rosji Spółka córka Wizz Air UK stara się uzyskać w ramach umowy bilateralnej między Wielką Brytanią a Rosją status przewoźnika uprawnionego do wykonywania regularnych połączeń między oba krajami. Zgodnie z obecnie obowiązująca umową tylko dwie linie lotnicze z każdego z krajów mogą wykonywać połączenia lotnicze na określonych w umowie trasach. Z Rosji latają dwie linie...
05/03/2019 12:45   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_fede1 2019-03-06 10:15   
gość_fede1 - Profil gość_fede1
Fajne są te wojenki: KRK vs. KTW | RZE vs. LUZ | BZG vs. Toruń | WAW vs. reszta kraju | ...
gość_ab52e 2019-03-05 23:20   
gość_ab52e - Profil gość_ab52e
gość_93d54

Kto powiedział że wszystko w Krakowie jest najlepsze, że tu są najlepsi specjaliści od prognoz.Wielokrotnie miałem do nich pretensje bo się mylili.Nie profesjonalnie analizowali rynek lotniczy ale mimo to wyniki są takie jakie są czyli dobre.Mogą być lepsze.W Krakowie mamy trochę pokory.To rynek lotniczy i przewoźnicy decydują czy latać do Krakowa a nie hej z Katowic
gość_56666 2019-03-05 22:21   
gość_56666 - Profil gość_56666
Tak, tylko 5 min. oczekiwania i następny hejt na KRK. Żenada politowania godne.
gość_93d54 2019-03-05 20:41   
gość_93d54 - Profil gość_93d54
Taaak w KRK wszystko jest największe - najlepsze i sami specjaliści od lotnictwa i prognoz w dziedzinie otwierania kierunków z Pępka Świata. Żenada politowania godne.
gość_56666 2019-03-05 20:36   
gość_56666 - Profil gość_56666
Do gościa zk1521- jedno zasadnicze pytanie, czy ci fanatycy i miłośnicy KRK są nimi faktycznie, czy tylko się pod nich podszywają, a tak naprawdę są anty fanatykami tego lotniska a swymi wpisami pragną zniechęcić innych do tego portu.Zauważyłem przez ostatnie lata na tym forum pewną zależność, a mianowicie, im lepiej powodzi się KRK w branży lotniczej tym więcej hejtu na to lotnisko się wylewa. Z jednym to się chyba ze mną zgodzisz, jeśli tani przewoźnicy się od Polski odwrócą, to wszystkie polskie lotniska na tym stracą, a nie tylko Balice.
gość_9a7ce 2019-03-05 20:28   
gość_9a7ce - Profil gość_9a7ce
gość_e776e było to połączenie i długo się nie utrzymało.
Bo to było połączenie oparte o politykę a nie ekonomie i dlatego przestało funkcjonować. A w moim przekonaniu niedługo W6 ogłosi połączenie Kraków - Moskwa
gość_ab52e 2019-03-05 20:00   
gość_ab52e - Profil gość_ab52e
Do zk1521

Rok 2004 Kraków miał tylko 218 tys więcej niż Katowice.
Rok 2018 różnica ta wynosi .1830 tys.
Struktura ruchu lotniczego w Krakowie jest lepsza niż w Katowicach.
Tam dominantem jest Wizz Air tutaj kilku solidnych graczy czyli Ryanair,LOT,Lufthansa,Easy Jet,Norwegia ,KLM
Są low costy i tradycyjne linie nie ma charterów to jedyny minus.Dla Ryanaira Balice są bardzo istotne nie ma opcji że się wycofują z Krakowa jak widać tylko dokładają.Rynek nie lubi pustki nawet jak jeden przewoźnik zbankrutuje to te połączenia przejmie inny. Norwegian mimo ostatnich kiepskich wyników daleki jest do bankructwa.To nie kwestia hejtu.Kraków ma markę czy to się komuś podoba czy nie.Kwestią czasu że tu się pojawi Turkish czy Qatar Airways.Kwestią dalszego czasu jest jakiś przewoźnik z Ameryki.Mamy dużo pokory i widzimy błędy w zarządzaniu Balic choćby brak charterów.To że ktoś lata do Balic to nie dlatego tylko że Balice chcą tylko dlatego że przewoźnik widzi potencjał .
zk1521 2019-03-05 17:11   
zk1521 - Profil zk1521
Ludzie i fanatycy KRK ,błagam przestańcie pisać pod każdym artykułem o Balicach , już się nie dobrze robi od tego. Nieważne czy wiadomości z Polski ale z innego regionu niż KRK czy ogólnie ze świata ,wszędzie o KRK piszecie tylko że najlepiej wszystko ma latać z KRK ,na pewno otworzą etc no błagam was , jeszcze jak słyszę że QATAR albo Emirates albo Singapore no to po prostu leje ale z żalu , fajnie cieszę się ze KRK się rozwija korzystam z niego bardzo często bo mam bardzo blisko 20 min ale naprawdę trochę pokory , bo dziś mamy sukces jutro może być masakra , w KRK główny ruch generują Tani przewoźnicy którzy są nieprzewidywalni dziś sa jutro ich nie ma i już nie takie lotniska jak KRK z sukcesu poleciały na łeb w dół , wystarczy kaprys RYR i nagle staje się duża pustka , Norwegian ledwo dyszy do tego Brexit etc więc pokora wskazana plany na miliony paxów a tu nie wiadomo tak naprawdę co będzie po brexicie. Dzis zapowiada się obiecująco a ocenimy po wszystkim . Pewno fala hejtu z KRK poleci bo jak to można na KRK cos złego powiedzieć jeszcze w dodatku sąsiad lotniska można tak powiedzieć a ja to mam gdzieś tyle ze psujecie każdy artykuł niezwiązany z krk swoimi wielkimi marzeniami i inspiracjami do portu nie wiem przesiadkowego z long holami etc .. gość_e776e było to połaczenie i długo się nie utrzymało.
gość_d96bb 2019-03-05 16:49   
gość_d96bb - Profil gość_d96bb
gość_e776e- przez umowy raczej bym nie liczył na to, że jakiś przewoźnik uruchomi trasę z polskiego lotniska regionalnego do Moskwy.
gość_d96bb 2019-03-05 13:35   
gość_d96bb - Profil gość_d96bb
W6 lata też z Debreczyna do Rosji
gość_e776e 2019-03-05 12:48   
gość_e776e - Profil gość_e776e
Może tak Kraków-Moskwa sugestia dla Wizz Air
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy