Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Analiza: LOT w Indiach

Połączenie do Delhi było jednym z bardziej oczekiwanych i długo spekulowanych w ostatnich miesiącach. Od września br. LOT będzie latał między Warszawą a jednym z największych indyjskich miast pięć razy w tygodniu. O tym jakie wyzwania niesie nowa trasa, staramy się opowiedzieć w naszej analizie.

05/02/2019 09:30
<>

gość_648b7 - Profil
gość_648b7

gość_06d2d - Profil
gość_06d2d

@salesmenpolska: dobrze, skoro należy to będę pamiętał
05/02/2019 20:51  

Należy pamiętać o ruchu do USA - Hindusi latają głównie via Europa. Jak leciałem LH do Texasu to połowa A380 to byli Hindusi lecący via Frankfurt. Myślę że to będzie dodatkowy temat choć już teraz rejsy między Waw a JFK czy ORD mają niedostatek podaży (popyt przewyższa podaż bezpośrednich połączeń) więc kolejne ruchy będą zwiększające rotację. Myślę że do NY powinny być z WAW 2-3x dziennie, podobnie do Chicago.

Zgadzam się z gość_22fc1, że trasa Warszawa- Bombaj miałaby swoje uzasadnienie, do tego połączenia krajowe w Indiach oraz na Sri Lanke i Malediwy
05/02/2019 16:10  

gość_04311 - Profil
gość_04311

Nie rozumiem jednej rzeczy. LOT do Indii będzie startował o 22:40. Dlaczego zatem pasażer z Polskich portów regionalnych ma czekać 3 godziny na przesiadkę? Z tego co wiem z większości Polskich miast wykonywany jest lot o 21:00 czy chwilę po 21. Nie zdążą się przesiąść?
05/02/2019 15:39  

gość_ec29c - Profil
gość_ec29c

Ja często krytykuję LOT, a tym razem pochwalę!

Rozkład jest bardzo dobry, Delhi to przede wszystkim P2P z Warszawy i szansa na dochodowe wygodne przesiadki z Europy Zachodniej i to z "takich Billundów".

Bardzo ważne są połączenia krajowe i to najlepiej do wszystkich miast obsługiwanych przez Air India.

Ważne jest także nawiązanie współpracy z Jet Airways, choćby na trasie do Dhaki.

Moim zdaniem połączenie będzie żyłą złota dla LOT-u, choć ja od razu latałbym 14 razy tygodniowo na B737 (lub A321LR).

05/02/2019 12:51  

gość_273b3 - Profil
gość_273b3

W jaki sposób możliwa jest krótka i wygodna przesiadka podczas podróży z DEL do LHR, skoro pierwszy kot ląduje o 15:45, a drugi startuje o 15:30? Właśnie brak wygodnego lotu do UK jest największą bolączką tej trasy.
05/02/2019 10:09  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: