×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Enter Air odbiera pierwszego Boeinga 737 MAX 8


We wtorek (4.12) polski czarterowy przewoźnik Enter Air otrzymał pierwszy egzemplarz Boeinga 737 MAX 8. Jeszcze w grudniu br. zostanie przekazany do obsługi polskich i zagranicznych biur podróży.

5 dni, 23 godziny temu
<>

gość_4abd0 - Profil
gość_4abd0
  

gość_e4e70 - Profil
gość_e4e70
  
Enter Air to zdrowo rozwijająca się linia, która nie pompuje ponad miarę statystyk ilości pasażerów i stara się dywersyfikować operacje na kilka rynków.

Porównując ją z zeszłoroczym liderem czarterów w Polsce - Small Planet - która w tym roku przelicytowała kontraktując zbyt wiele tras do posiadanych samolotów, nie zapewniła sobie rezerwowych maszyn i operowała na 2 wariantach ilości pasażerów i...
...właśnie straciła płynność finansową, samoloty i prawo do wykonywania operacji lotniczych.
Jest to idealny prezent dla Entera, ale też Ryanaira Sun.

Trzymam kciuki za dalszy mądry rozwój.
4 dni, 1 godzinę temu  

gość_c53c1 - Profil
gość_c53c1
  
gość_056e6: W MAXaxh ma być tyle samo miejsc
4 dni, 3 godziny temu  

gość_056e6 - Profil
gość_056e6
  
Jak dla mnie ich samoloty są wygodnie i mają dużo przestrzeni na nogi przy wyjściach ewakuacyjnych to w ogóle tego miejsca jest sporo. Ciekawe jak w tym samolocie będzie bo kilka osób więcej do niego wejdzie. Może uda mi się kiedyś zobaczyć jak od środka wygląda ta maszyna
4 dni, 7 godzin temu  

  
@gość_bf619: o Enter Air zostało już napisane wiele...

Warto podkreślić, że Enter Air zamówił swoje 737 MAX 8 bezpośrednio u producenta (oficjalnie już 29 października 2014) jako pierwsza linia z Polski. To i obecność na giełdzie tylko potwierdza ich wiarygodność. Prawdopodobnie za 2018 rok po raz pierwszy przychody firmy zostaną określone liczbą dziesięciocyfrową (czyli przekroczą miliard zł).

Warto dodać, że dużo wcześniej przygotowali się do przyjęcia MAX-ów, m.in. poprzez wycofanie starych B737-400 z floty. Zamówione sześć MAX-ów to na dzisiaj ok. 30% floty Enter Air, ale trzeba mieć nadzieję, że ich flota będzie szybko rosnąć (i będzie więcej MAX-ów, ale może też nieco większych samolotów...).

Słowem miło obserwować jak prywatna Polska firma lotnicza rozwija się.
Kolejne gratulacje.
4 dni, 17 godzin temu  

gość_bf619 - Profil
gość_bf619
  
Zastanawiam się dlaczego nikt nie komentuje tej wiadomości. Jak LOT odbierał to każdy zabierał głos, a jak Enter to aż 3 osoby coś napisał.

BRAWO ENTER!!!!
4 dni, 22 godziny temu  

gość_0067f - Profil
gość_0067f
  
Błąd - Boeinga 737 MAX 8, a nie 787.
5 dni, 21 godzin temu  

gość_9b5f0 - Profil
gość_9b5f0
  
Jestem za ale mogli by wreszcie zainwestować w B 767 na dalsze trasy to by sie opłacało miast tłoczyc się w B737 na Zanzibar.
5 dni, 22 godziny temu  

  
No i dobrze niech się rozwija polska firma

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie