×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gość Pasażera: Piotr Wieczorek (WELCOME)


Prezes agenta handlingowego WELCOME należącego do Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze" (PPL) opowiedział nam o wyzwaniach stojących przed jego spółką i przyszłości rynku obsługi lotniskowej w Polsce

5 dni, 7 godzin temu
<>

gość_4abd0 - Profil
gość_4abd0
  

gość_32c1a - Profil
gość_32c1a
  
Kariera Pana Prezesa, to przykład amerykańskiego snu. Od pucybuta do Prezesa.
Ale pamiętajmy, że prawdziwych menadżerów nie rozlicza się po trzech, czy ośmiu miesiącach.
Ich wyniki zarządzania spółką, w tym przypadku WELCOME, będą widoczne najwcześniej za 1,5 roku.
W tej chwili wszystkie działania to efekt pracy jego poprzedników.
Życzę powodzenia.

4 godziny, 47 minut temu  

gość_9440b - Profil
gość_9440b
  
.....warunki mieliśmy bardzo dobre wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawda ze, dach przeciekał szczególnie ze, prawie wcale nie padało. prezes dba o nas jak ojciec najlepszy..... :)
1 dzień, 1 godzinę temu  

gość_25992 - Profil
gość_25992
  
gość_ef357 Zgadzam się dokładnie z Twoimi słowami . Ten człowiek wie co robi i to widać na każdym kroku . Nasza polska mentalność że nie potrafimy się cieszyć sukcesem innych a szkoda bo sukces jaki odnosi pan Wieczorek to jest nasz wspólny sukces i całej firmy .
1 dzień, 18 godzin temu  

gość_14d1e - Profil
gość_14d1e
  
gość_ef357 trzymamy kciuki, by wyniki były lepsze od tych, które były w latach poprzednich. Tylko w ten sposób, Pan Prezes się obroni.
Przecież do kompetentny, skuteczny strateg, Manager z klasą, który tylko dzięki swoim kompetencjom i zdolnościom, bez pomocy osób zewnętrznych mógł stanąć na czele WELCOME
1 dzień, 18 godzin temu  

gość_ef357 - Profil
gość_ef357
  
gość_24486 w Twojej wypowiedzi czuje się gorycz człowieka przegranego, który dzięki układom piastował jakieś stanowisko, ale obecna władza w firmie bardziej kompetentna i znająca pracę w handlingu połapała się, że wiele stanowisk obsadzonych jest figurantami nie mającymi pojęcia co mają w tej firmie robić. Porządki w tej firmie były potrzebne już dawno, dla tego duże słowa uznania dla człowieka, który poradził sobie z połączeniem kierowania firmą i swoją przeszłością związkową, porządkuje firmę, zarazem osiągając zyski i nie zapomina o pracownikach, którzy niejednokrotnie podkreślają, że doceniają zmiany.
2 dni, 20 godzin temu  

gość_24486 - Profil
gość_24486
  
Co to za bajki Pan Wieczorek pracownik Ops-a z Krakowa ,przewodniczący związków w osiem m-c wyprowadził firmę na prostą szkoda ,że nie powiedział jak ściąga swoich kolegów nie tylko z Welcome zwalnia ludzi kompetentnych a stanowiska oddaje swoim ludziom mu przychylnym, sponsoruje szkolenia za pieniądze firmy dla kolesi , spotkania turnieje piłkarskie w jednym z najdroższych ośrodków w Polsce, stwarza stanowiska dla kolesi itd.
To najgorszy Prezes w historii Welcome.
4 dni, 5 godzin temu  

  
Jak się robi taki wywiad, to porządny dziennikarz powinien się przygotować - na przykład dowiedzieć czegoś o sytuacji w firmie, o warunkach pracy, o mocnych, ale i słabych stronach. WELCOME to patologiczny bajzel, gdzie praktycznie nie da się pracować (poczynając od tego, że brakuje kurtek zimowych dla pracowników, a czasami połowa samochodów stoi niesprawna). Problem z "pozyskaniem pracowników" bierze się z tego, że płaci się głodowe stawki i oszczędza na wszystkim - w takich warunkach nietrudno zrozumieć, że nikt tam nie chce pracować.
4 dni, 6 godzin temu  

gość_06d6f - Profil
gość_06d6f
  
No nareszcie pierwszy człowiec na świeciezrobił cos co nikomu się nie udało.Połaczył wode z ogniem czyli zarządanie firmą, która przynosić ma dochód z " pragnieniami" związkowców.
Cóż za talent
4 dni, 7 godzin temu  

gość_7b24f - Profil
gość_7b24f
  
Brawo ! Brawo ! a w najbliższy piątek Spowiedź święta
4 dni, 17 godzin temu  

  
Brawo Panie Prezesie! Nareszcie w Naszej Spółce pojawił się właściwy człowiek na właściwym miejscu :) dlugo musielismy czekac na pozytywne zmiany ... ale cierpliwosc jak to mowia poplaca - miejmy nadzieję, że nowe inwestycje i plany oraz coraz liczniejsze inicjatywy względem pracowników spotkają się z uznaniem i nadal wspólnie z pasja i zaangażowaniem będziemy pracować nad sukcesem! Pomyślności w Nowym Roku :)

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie