×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Związkowcy i zarząd lecą w nieznane


Zarząd LOT-u i związki zawodowe personelu lotniczego lecą dziś w nieznane. Lepiej jednak wystartować nawet we mgle, niż pozostać na płycie lotniska, wyrywając sobie na przemian wolant i kłócąc się o port docelowy rejsu.

6 dni, 15 godzin temu
<>

gość_2382d - Profil
gość_2382d
  

gość_39c5b - Profil
gość_39c5b
  
@gość_34231 oczywiście, że oznacza. po pierwsze takie zmiany proceduje się PRZED ruchami, po drugie skoro ktoś nie ogarnia, że musi to zmienić w swoich dokumentach to strach czego jeszcze nie wie nt. limitów czy standardów...
5 dni, 9 godzin temu  

gość_5c6cb - Profil
gość_5c6cb
  
Loty we mgle kończą się źle, jak wiadomo.
6 dni, 6 godzin temu  

gość_19ae1 - Profil
gość_19ae1
  
Jest takie lotnicze powiedzenie: Wystartować możesz, wylądować musisz.

6 dni, 6 godzin temu  

gość_34231 - Profil
gość_34231
  
"Co prawda taka zmiana leży w kompetencji przewoźnika, to jednak brak notyfikacji do ULC z zachowaniem odpowiedniego wyprzedzenia nie stanowi przykładu dobrej praktyki." Czyli, że jednak mogli to zrobić i prawo tego nie reguluje... i że niekoniecznie oznacza to obniżenie standardów bezpieczeństwa, choć oczywiście powiedzenie, że oznacza, lepiej pasuje pod lansowaną tezę.

Ech... z powodu niezadowolenia kilkudziesięciu osób tak ważna firma ponosi milionowe straty.. czemuż nie pozostawią tego tzw. rynkowi? Gdybyż jeszcze nie było gdzie pracować, jak jeszcze 10-15 lat temu, no ale przecież jest gdzie. Szkoda czasu na te wszystkie artykuły i posiedzenia. Moim zdaniem karty powinien rozdawać zarząd albo niech od razu cały zrezygnuje.
6 dni, 7 godzin temu  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie