Ryanair: Bez karty zapłacisz więcej

Ryanair: Bez karty zapłacisz więcej Czy pasażerowie taniej linii lotniczej Ryanair, za brak na lotnisku wydrukowanej karty pokładowej, zapłacą opłatę karną w wysokości 100 euro, czyli o 150% więcej niż dotychczas? Plany dotyczące wprowadzenia wyższej opłaty potwierdził w poniedziałek (09.11) prezes irlandzkiej linii Michael O'Leary. - Pasażer, korzystający z usług Ryanair powinien wcześniej dokonać...
11/11/2009 12:54   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-11-19 10:21   
humbak - Profil humbak
marcio: Drukować z komórki?
marcia 2009-11-19 09:39   
marcia - Profil marcia
A ciekawe co bedzie jak Fr tak sie nam rozwinie ze dopusci mozliwosci check in przez komorki - tez trzeba bedzie drukowac :).
humbak 2009-11-17 00:00   
humbak - Profil humbak
Nowość we FRancy: Na stronie FR w "zarządzaniu rezerwacją" można teraz dodawać bagaż rejestrowany w dowolnej konfiguracji (tzn. tylko na wylot, tylko na powrót lub w dwie strony) w zwykłej cenie online. Do tej pory w przypadku rezerwacji "powrotnej" można było dokupić bagaż online na oba odcinki, nawet jak jeden z nich został już przeleciany.
gral 2009-11-16 16:04   
gral - Profil gral
cos w tym musi byc. pewien bilet LGW-DUB, za ktory dalem swego czasu 5 GBP jest teraz po 1. ja wiedzialem ze tak bedzie :D no to teraz dokupie sobie backup, na wypadek jakby mi sie poprzedni samolot spoznil :)
adams 2009-11-16 15:45   
adams - Profil adams
stenus: jakos tak intuicja mi podowiada. :) FRanca lubi takie "po cichu" promocje robic na dzien przed "oficjalna" akcja :)
humbak 2009-11-16 15:08   
humbak - Profil humbak
adamsie: Po czym to wnioskujesz? Niczem, wulkanolog na stoku! :o)
adams 2009-11-16 14:48   
adams - Profil adams
tak sobie patrze na niektóre trasy na styczen/luty i chyba sie nam kolejne promo szykuje za 1eur/4 zł, przykładowo KTW-BLQ, KRK-NYO, KRK-TRF i to nawet na niedziele....:)
michalb 2009-11-15 15:32   
michalb - Profil michalb
boa88, jeżeli ktoś pisze inaczej o FR niż ty to musi myślisz
4tech 2009-11-15 15:27   
4tech - Profil 4tech
bos88: a Ty co ksiazke piszesz? ze tak się tym interesujesz?
boa88 2009-11-15 14:46   
boa88 - Profil boa88
mysle ze to forum opanowały zniewieściałe towarzystwo kochajace inaczej stad wszyscy normalni nie piszą nic - bo to sie zrobiło gejowskie forum
michalb 2009-11-15 13:58   
michalb - Profil michalb
stenus, jak zwykle masz racje, najzdrowszy człowieku. szkoda ze nie zauważyłeś co za tym zdaniem się znajduje. czy ostatnie zdanie jest zdaniem pytającym czy stwierdzającym ? jeżeli pytające to odpowiadam ci ze nic mi nie dolega i mam się dobrze
humbak 2009-11-15 13:37   
humbak - Profil humbak
michalebe: Owszem, ale po to tylu znawców na forum, aby pomóc redakcji w osiąganiu doskonałości. Gdzie tu czepianie? Dodaję coś od siebie to tu to tam, a Ty we wszystkim widzisz czepianie! To już choroba?
michalb 2009-11-15 12:31   
michalb - Profil michalb
stenusie, a może autor artykułu odnosi się do tego co jest napisane na stronie Ryanair ? Ale ty czepialski zawsze musisz wbić szpile ;-)
humbak 2009-11-15 09:56   
humbak - Profil humbak
michalebe: Odnoszę się do tego, co napisane w artykule. A FRanca zmieniła kilka tygodni temu w systemie, choć nie w informacjach (jak wielokrotnie im się zdarza).
michalb 2009-11-15 03:34   
michalb - Profil michalb
stenusie, o tym ze można się odprawiać 21 dni przed lotem to już dawno pisaliśmy.
co rozumiesz pisząc :"Zmienili kilka tygodni temu." ? Na stronie FR cały czas jest napisane 15 dni.
marqoos_pl 2009-11-14 16:10   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
'boa88' - hehe, aleś argumentami strzelił... wiesz, w LH czy każdej innej linii też nie musisz kupić najtańszego dostępnego biletu (czy to w economy czy busienss) - zawsze możesz poprosić o droższy bilet, gdzieś się tam znajdzie jakaś klasa Y i zapłacisz za ten bilet 4000 PLN na trasie KRK-FRA... a czemu? a tak... a czemu mam "dodawać" wszystkie opłaty w FR, skoro nie chcę... przecież jak nie biorę bagażu, po co mam za niego płacić? nie chcę posiłku czy kawy - dlaczego mam być do tego zmuszany? nie zamierzam pierwszy wchodzić na pokład - nie płacę i po problemie... nie każdy i nie zawsze musi latać drogo, a właśnie FR to umożliwia... NIE ZAWSZE, NIE KAŻDEMU, NIE W KAŻDEJ ILOŚCI będzie oferował bilety za 1 PLN... jak napisałeś - ma zarabiać kasę i to robi - tych pasażerów, którzy płacę dużo więcej też przecież nikt nie zmusza... Nie raz była tutaj merytoryczna dyskusja o plusach i minusach tej linii, prześledź proszę wcześniej może tamte wątki, a potem dopiero zabieraj się za pisanie... Mówisz, że ich 'pomysły marketingowe' są głupie. Może i tak, ale DZIAŁAJĄ! Swojemu właścicielowi przynoszą kilkadziesiąt (lub i kilkaset) mln EUR rocznie... Może i głupi sposób zarabiania, ja bym nie miał nic przeciwko...
4tech 2009-11-14 13:53   
4tech - Profil 4tech
b0a88:..daruj sobie te czcze gadanie (pisanie)....co do cen, jeszcze nigdy nie zdazylo mi sie osobiscie aby FR byl drozszy od LH ( swoja droga znajdz polaczenie LH do BZG):)....i ponowie pytanie..czym sie rozni LCC od linii tradycyjnych na trasach P2P??...dodam tylkom ze serwis w FR jest "o niebo lepszy" od serwisu np w AZ...
that 2009-11-14 13:47   
that - Profil that
boa88: Przeczytawszy Twoj post, stwierdzam ze wole pozostac smiecie w buraczenej linii, niz snobem wozacym swoja pupe Lufthansie, popijajac winko w rajsie o 6 rano...
2009-11-14 13:43   
 - Profil
boa88: masz sporo racji w tym, co piszesz, poza jednym: ze ci, którzy korzystają z usług tej linii to śmiecie. Mnie też się linia nie podoba, poziom usług nieciekawy (choć ja już wielokrotnie podkreślałem, że pokład samolotu to nie Sala Kolumnowa Pałacu Królewskiego - o ile takowa istnieje - aby mi w niej usługiwano, skoro siedzę na tronie), ceny wcale nie niskie - gdyż faktycznie zliczając wszystko do kupy, to robi się astronomicznie, a i bez zliczania dodatków bywają trasy za ponad tysiąc złoty OW... Choć nie lubie i niczym mnie nie urzekają, korzystałem i nie raz pewnie jeszcze skorzystam. Jednak zamiast wyzywać ich pasażerów od śmieci, oddam sprawiedliwość i przyznam, że trzeba ich "czcić" za to, że w ogóle są... Bo Ryanair rozlatał Europe w tym Polskę (wespół z Wizz, SkyEurope i zacną resztą).
boa88 2009-11-14 13:34   
boa88 - Profil boa88
dla mnie RYAN : to pozornie tania linia-bilety za 1 EURO to ich strategia marketingowa / bez której nie mogli by funkcjonować bo poziom ich usług jest w skali 1-6 / jest jak dla mnie ZEROWY - ich głupie pomysły majace na celu powielenie bezpłatnie kontrowersyjnej informacji sa ich jedynym srodkiem dotarcia do Klientow - poziom ich usług jest ZEROWY a jak jest cos nie po ich myśli jestes śmieciem który wyda nastepne 100-200 zł na telefony do nich czy reklamacje / wole innych tanich przewożników którzy nie przeginają z opłatami / Komentarz moderatora: ...i to by było na tyle z Twojej wypowiedzi. Z chamstwem proszę przenieść się gdzie indziej.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy