Gość Pasażera: Grzegorz Polaniecki i Andrzej Kobielski (Enter Air)

Gość Pasażera: Grzegorz Polaniecki i Andrzej Kobielski (Enter Air) Pasazer.com:  Podsumujmy sezonu letni w Enter Air. Andrzej Kobielski: Sezon letni wyjątkowo w tym roku długi faktycznie powoli dobiega końca i dość gładko przejdzie w równie intensywny, w porównaniu do tych przeszłych, sezon zimowy. Lato 2018 było niewątpliwie najlepszym sezonem w przewozach z i do Polski nie tylko na kierunkach turystycznych. Na...
23/10/2018 09:08   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_37539 2018-10-23 10:29   
gość_37539 - Profil gość_37539
Jakoś od początku podoba mi się ta linia i rządy w niej. Nic na siłę, nic na hura. Tylko spokojny przemyślany rozwój,a to ważne, ponieważ lepiej poczekać i zobaczyć niż na hura rzucać się na rynek i z wielkim hukiem z niego zniknąć.
gość_93f73 2018-10-23 09:41   
gość_93f73 - Profil gość_93f73
To jest biznesmen! On ma skalę i perspektywę! Zwrócił uwagę, że w Radomiu trzeba będzie przesiedlić dziesiątki tysięcy ludzi, żeby lotnisko nabrało parametrów dla EnterAira! Chyba wcześniej nikt na to nie wpadł. Większość pewnie nadal mysli, że w całym Radomiu nawet tylu ludzi nie mieszka! On by się nadawał na prezesa LOTu! Albo ktoś z Lufthansy. Jedyne co mnie martwi, to, że podobny artykuł tylko trochę bardziej utyskujący czytałem z prezesem Small Planet tuż przed tym jak firma się zwinęła. Wszystkiego dobrego panie prezesie i niech pan pokaże tym wszystkim Rayanom gdzie jest nasze miejsce!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy