×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


IATA: Tempo wzrostu rośnie w czerwcu, ale spada w całym pierwszym półroczu


W czerwcu branża odnotowała wzrost popytu na przewozy lotnicze, poinformowało Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych (IATA). W pierwszym półroczu tempo wzrostu było nadal solidne, choć niższe niż przed rokiem.

10/08/2018 09:56
<>

gość_d0a4b - Profil
gość_d0a4b
  

gość_c9a75 - Profil
gość_c9a75
  
Te strajki to jedna wielka ściema. Przez tyle lat nie było tam związkow zawodowych i nagle przed obecnym sezonem szybka rejestracja wielu zwiazkow. O Leary moze po cichu sie dogadywac z danymi grupami swoich pracownikow i dowlnie modyfikowac swoje trasy na takie ktore sie opłacaja. Wiadomo ze brakuje samolotow i czeka sie na nowe dosyc dlugo. Wiec teraz nci lepszego niz sprzedac bilety na kilka tras a potem wybrac te ktore sie opłacaja , a na te gorsze kilka dni prze wylotem wyslac smy ze odwolane i nie trzeba nic płacic bo rzekomy strajk. Dogaduja sie ze swoimi fikcyjnymi zwiazkami i dzieki fikcyjnemu strajkowi nic nie musza płacic. A hote do nastepnego lotul jesli w ogole ktos skorzysta i tak taniej wyjdzie niz odszkodowanie. Te strajki to ściema!!!
10/08/2018 12:54  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie