Promocja Wizz Air: 20 proc. zniżki na loty

Promocja Wizz Air: 20 proc. zniżki na loty Rezerwacji biletów w promocyjnej cenie należy dokonać na stronie internetowej przewoźnika w dniu 19 czerwca 2018 roku. Promocją objęte są wszystkie trasy z/do Polski obsługiwane przez Wizz Air. Zniżka dotyczy wyłącznie taryfy biletu, nie obejmuje opłaty manipulacyjnej.Najniższe ceny biletów dostępne są dla wszystkich przy dowolnej metodzie płatności...
19/06/2018 09:24   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Marcin76 2018-07-10 22:32   
Marcin76 - Profil Marcin76
Dodam jeszcze, że dzisiaj zmieniły mi się loty Warszawa - Agadir -Warszawa. Miały być 12.01/15.01.19, a teraz mam lot i powrót na 12.01, z 40 min. przerwą a Agadirze. Do tego jako alternatywę, gdybym chciał zmienić trasę, podają kierunki, które własnie likwidują, np. Agadir z Wrocławia lub Teneryfę z Katowic. Problem polega na tym, że tak dużo wycinają, że dla tych lotów nie ma alternatywy z innego lotniska w Polsce, trzeba jechać do Budapesztu.
filipsta1 2018-07-10 19:52   
filipsta1 - Profil filipsta1
DWC poleci cały rok 3x w tygodniu. Gorzej z Kijowem. Zamiast 3 razy w zimę poleci tylko 2
mechanik59 2018-07-10 19:27   
mechanik59 - Profil mechanik59
gość_3ad52 Od września do końca października 2x, później znowu 3x chociaż kto ich tam wie.
gość_495b2 2018-07-10 19:02   
gość_495b2 - Profil gość_495b2
Z WAW wycinają BTS, VNO, OPO, LIS, NCE, BSL, BRI (5 ostatnich podobno tylko sezonowo). Czyli pewnie wypadną jakieś maszyny.
Kelo 2018-07-10 18:38   
Kelo - Profil Kelo
gość_3ad52: u nas w KRK flydubai też tnie na zimę z 7x weekly do 5x. Skoro obaj przewoźnicy na południu redukują to znaczy, że nie ma potencjału- a nie ktoś wygrywa lub przegrywa.
gość_3ad52 2018-07-10 17:07   
gość_3ad52 - Profil gość_3ad52
Dubaj z KTW też cięty do dwóch w tygodniu już od września. Nie wytrzymują konkurencji z flydubai z KRK. Akurat te cięcia przewidziałem już wcześniej, najpierw spadek cen, teraz ograniczenie, a na koniec będzie wycięcie całkowite.
filipsta1 2018-07-10 15:45   
filipsta1 - Profil filipsta1
A od kiedy fly4free to wiarygodne źródło? Oni tam piszą o zamknięciu Wenecji z Katowic, która wcale nie lata ani teraz ani kilka lat wstecz. Mówią, że Agadir wróci w lecie, podczas, gdy latał on od inauguracji tylko w zimę. Koniec lotów do Teneryfy, Bari, Lizbony itd to koniec dopłat ze strony miejsc docelowych niestety. Wizzair powoli zjeżdża na złe tory.
gość_6399e 2018-07-10 15:37   
gość_6399e - Profil gość_6399e
@krystek dokładnie, 10 zamkniętych połączeń w tym nowo otwarte Memmingen (nie pamiętam czy któraś inna trasa też). Żałosne z ich strony. W zimie 1,5 albo i 2 samoloty będą stały puste. Śmieszna firma... Może oczekiwali że Katowice i Warszawa też zaczną im płacić za latanie tam haha.

Natomiast rozwijają się prężnie w Rumunii. Gdzie średnie wynagrodzenie 3 razy mniejsze o ponad połowę mniej ludzi. Ich sprawa. Czeka ich zimny prysznic
krystek 2018-07-10 15:04   
krystek - Profil krystek
zobacz link Najpierw zamykają bazę w LUZ, żeby samolot przenieść do KTW. A w tam zamykają 10 połączeń. Dziwna polityka.
jsg 2018-07-10 14:07   
jsg - Profil jsg
Zgadzam się z Marcin 76. Godzinę odlotu mojego rejsu WAW-IEV zmieniali 2 razy w ciagu kilku tygodni. Początkowo rejs miał być wieczorem 14.08, potem jkoś w południe, ostatecznie wcześnie rano, co mi nie odpowiadało ięc musze lecieć 13.08. Pomijając dodatkowy koszt zakwaterowania, muszę wziąć dodatkowy dzień urlopu. trudno takiej linii zaufać ponownie.
Marcin76 2018-07-10 12:58   
Marcin76 - Profil Marcin76
Nie kupujcie biletów w tej niepoważnej linii. Ogłaszają promocję, zbierają pieniądze, a później ciągle zmieniają czasy/dni połączeń lub je wycinają. Nie da się z nimi zaplanować noclegów, transportu na miejscu i tego, co się zwiedzi. Niedawno wycięli mi kilka połączeń z Wrocławia, m.in. kupione w promocji w podobnej 20% promocji, oblegane przez pasażerów, Porto. Oprócz Porto pod nóż poszło jeszcze kilka innych połączeń z Wrocławia. Lot do Porto - najpierw zmienił się w systemie wylot z Wrocławia na Warszawę + dni lotów, a wczoraj loty Warszawa - Porto zniknęły z systemu, okazuje się, że z Warszawy Porto również wycinają (+ wiele innych kierunków). Podobnie mam z lotami z Katowic. Maili o zmianach oraz zwrotu pieniędzy - brak. Niektóre moje rezerwacje były już przez Wizzair zmieniane trzykrotnie, mam dosyć tej linii i nic nowego już u niej nie kupuję.
gość_9a6a7 2018-06-26 15:04   
gość_9a6a7 - Profil gość_9a6a7
Ten bagaż podręczny w Wizzair to teraz ściema. Bez opłaty nie wniesiemy nawet damskiej torebki. Na stronie przewoźnika jest informacja:

"Latając z WIZZ, każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 55 x 40 x 23 cm, o wadze maks. 10 kg
- do 6 sztuk bagażu rejestrowanego, z których każda może ważyć maks. 32 kilogramy
- towary kupione w sklepach bezcłowych na lotnisku po przejściu kontroli bezpieczeństwa

Ponieważ ilość miejsca na pokładzie samolotu jest ograniczona, nie możemy zagwarantować, że bagaż podręczny będziesz mieć przy sobie w kabinie. Tylko pasażerowie z wykupioną usługą Wizz Priority będą mogli zabrać na pokład swój bagaż podręczny. Bagaż podręczny wszystkich pasażerów, którzy nie wykupili usługi Wizz Priority, zostanie umieszczony w luku bagażowym samolotu i będzie można go odebrać przy taśmie bagażowej na lotnisku docelowym."

Żeby zabrać na pokład nawet mały bagaż typu damska torebka czy plecak trzeba wykupić wizzpriority. Opłata za pierwszeństwo wejścia na pokład wynosi od 22 ​do 44 ​zł. Do biletu w dwie strony z automatu trzeba doliczyć 88 zł aby cokolwiek wnieść na pokład.

"Ilość miejsca na pojkładzie ograniczona" ale myślę że każdy torebkę czy plecak pod poprzedzającym fotelem raczej zmieści.

Innymi słowami Wizzair podniósł ceny biletów tylko od innej strony
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy