Pracownicy LOT-u przekonują, że trwa strajk włoski. Statystyki również

Pracownicy LOT-u przekonują, że trwa strajk włoski. Statystyki również Tegoroczny sezon wakacyjny w PLL LOT może być pełen opóźnień i odwołań lotów. Oprócz tradycyjnych czynników zakłócających płynność operacji, takich jak warunki pogodowe, problemy techniczne samolotów czy ograniczenia przepustowości ruchu w Europie, wybierając podróż na pokładzie polskiego przewoźnika narodowego musimy się liczyć z trwającym nieoficjalnie strajkiem włoskim,...
06/06/2018 11:25   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_37274 2018-06-07 13:40   
gość_37274 - Profil gość_37274
Siedzę właśnie na Lotnisku Chopina i czekam na swoj samolot LOT. Od 20 minut powinieneś juz byc w przestworzach. A tu nic. Cisza. Co najmniej połowa rejsów LOT jest opóźniona. 2 tyhodnie temu było jeszcze gorzej.
vscrew 2018-06-07 10:25   
vscrew - Profil vscrew
Pan Milczarski niestety nie ma zielonego pojęcia o nowoczesnym, zachodnim, profesjonalnym zarządzaniu firmą. Richard Branson kiedyś powiedział, że pracodawca powinien przede wszystkim zadbać o zadowolenie pracownika, bo tylko zadowolony pracownik to zadowolony klient. Wiem od znajomych w LOT, że atmosfera w firmie jest dramatyczna, propaganda sukcesu jest typową, polityczną, pisowską bajką, nijak ma się do rzeczywistości, i odbija się to na pasażerach.
gość_def0b 2018-06-07 07:53   
gość_def0b - Profil gość_def0b
Pracownicy Lotu dokladnie rozumieja co sie dzieje. Styl rzadenia tego buca przypomina bardziej Afryke niz Europe. Dla was ochlapy na smieciowkach, dla mnie premie.
gość_01370 2018-06-06 17:13   
gość_01370 - Profil gość_01370
Prezes ktory chowa 1,5 miliona do kieszeni i idzie na konflikt z zaloga firmy przejawia zakres niekompetencji i prostej glupoty typowy dla obecnej partii rzadzacej w Polsce. Niestety nawet jezeli LOT moze ciagle jakos sobie radzic to na horyzoncie pojawiaja sie liczne chmury ktorych w swojej chciwosci i uporze Pan Milczarski nie chce brac pod uwage. Dlugo to sie nie uda chyba ze but Suwerena zrobi wkrotce porzadek
usuniety 2018-06-06 16:47   
usuniety - Profil usuniety
Szkoda że pracownicy LOTu nie rozumieją, że działają na własną szkodę. Mam nadzieję że prezes nie podda się presji szkodników i dla dobra firmy włącznie z rozsądną częścią pracowników dalej będą pracować nad naprawą i rozwojem LOT. To jest w interesie nas wszystkich jako podatników i konsumentow. Upadek LOTu doprowadziły do wzrostu cen na polskim rynku. Pierwsza ceny podnioslaby Lufthansa, która tak wszedzie jest wychwalana jako wzór wszelkich cnót- tak zrobili po upadku AirBerlin i tak by zrobili po ewentualnym upadku LOT.
Mam nadzieję że sąd pracy nie da się nabrać tej Pani od wozów pancernych, rac i innych dziwnych rzeczy i nie przywróci jej do pracy.
adam7691 2018-06-06 15:21   
adam7691 - Profil adam7691
podcinanie gałęzi na której się siedzi
gość_bf1e8 2018-06-06 12:37   
gość_bf1e8 - Profil gość_bf1e8
o dziwo od ogłoszenia zwolnienia Pani Ż. prawie wszystkie rejsy on-time
gość_a8966 2018-06-06 12:09   
gość_a8966 - Profil gość_a8966
Ja tu w zeszłym tygodniu leciałem starym Boeingiem LOTu z nowymi fotelami. Co za dno, te krzesła zmontowano, by zwiększyć zarobki chirurgów operujących kręgosłupy. Po dwóch godzinach lotu czułem się jakby poddano mnie wymyślnej torturze. Wracałem Embraerem ze starymi miękkimi fotelami, co za ulga. A przy okazji ceterum censeo, niech prezes Milczarski odda półtora miliona nagrody i przywróci do pracy panią ze związku zawodowego. Nie pamiętam w całej historii LOTu równie cynicznego prezesa.
gość_4d6da 2018-06-06 11:56   
gość_4d6da - Profil gość_4d6da
Leciałem zeszłej środy lotem do Kijowa. W ostatniej chwili podali opóźnienie 30 min, które wzrosło do 40. Na lotnisku nikt nic nie wiedział. Kapitan po boardingu podał, że mieli lekką usterkę. Nie wiem czy to był strajk czy nie, ale pracownicy ruszali się bardzo powoli.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy