×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


ZZ LOT-u podtrzymują gotowość do strajku


Związki zawodowe LOT-u potwierdzają, że strajk się odbędzie, uznają postanowienie sędziego zakazujące strajku za nieprawomocne, wzywają organizacje związkowe w Polsce do zorganizowania strajków solidarnościowych oraz proszą o pomoc Rzecznika Praw Obywatelskich .

28/04/2018 10:00
<>

gość_24b36 - Profil
gość_24b36
  

gość_b09e4 - Profil
gość_b09e4
  
Pan Milczarski ze spoconą głową ogłosił w TV że strajku nie będzie. Owszem będzie. Trzeba było w ułożonym wyroku sądu dopilnować, że Pańska spółka to nie PPL LOT, tylko PLL LOT. Taki wyrok sądu nie jest wiążący, bo zawiera kluczowy błąd. A póki co, skoro spółka jest na fali wzrostu i musi nadal zaciskać pasa zwrócić dwa i pół miliona nagród dla ''Zarządu'' i przekazać te środki na kampanie LOT w Singapurze!
30/04/2018 02:18  

gość_6f9a9 - Profil
gość_6f9a9
  
Jacy pajace o czym ty mówisz chyba że siedzisz przy korycie. Dzielisz ludzi na tych na stolkach i na tych drugiego sortu. Najlepiej powiedzieć ludziom żeby na podwyżki poczekali bo firma się rozwija i jeszcze nie ma z czego dać a po pewnym czasie okaże się że już nie ma z czego dać. Pracowałem w spółce tzw.CÓRCE pewnego znanego Koncernu to wiem jak to działa. A ci z biedronki to też ludzi
29/04/2018 21:32  

  
Co za pajace ci zwiazkowcy. Niech ida do Biedry jak im tak zle, a nie psuja firme co dopiero sie wykaraskala z klopotow i jeszcze ich nie odrobila w calosci!
Na miejscu Prezesa Milczarskiego to bym kazdemu uczestnikowi wytoczyl proces o spowodowanie znacznych szkod w firmie, to wiecej by glupot w glowie nie bylo. To co wyprawiaja zz to jest szczyt!
A co do Milczarskiego to gratuluje konsekwencji, w pelni popieram zmiany ktore wreszcie poprawiaja serwis lotu i zachecam do szerszej liczby umow b2b aby pozbyc sie problemu
29/04/2018 11:28  

  
A czy ja dobrze rozumiem ze gdy piloci zwlaszcza cpt Embraera srana to Premiej i prezydent i marszalkowie beda uziemieni ???
Wiem ze Gulfstreamy i 737 rzadowe nadal maja male doswiadczonych pilotow majacy ponizej 500h na typie i nie moga latac z vipami.
Czy Pan Morawuecki to wie ??? I jako nadzorca Lotu milczy i pozwala Panu Malczarskiemu na taka bitewke ???
Czy to nie hest juz panstwo teoreryczne ??? Panowie z PiS !!!! ???

gość_f614d - Profil
gość_f614d
  
Dobrze by było gdyby w tym samym czasie osoby będące zatrudnione na umowach B2B wzięły zwolnienia lekarskie. Być może zarząd przejrzałby na oczy. Co za głupota ze strony zarządu że dopuszczają do strajku w czasie kiedy na rynku brakuje doświadczonych pilotów.
28/04/2018 18:24  

gość_01370 - Profil
gość_01370
  
No coz PiS - PZPR bis pieknie wprowadza dobra zmiane pod tytulem PRL-bis nabijajac sobie kieszenie i rozmotowujac demokratyczne panstwo. A chyba szkoda. To najlepsze potwierdzenie rozchodzacych sie interesow PiSich funkcjonariuszy dajacych sobie hojne wynagrodzenia i nagrody w Rzadzie RP i spolkach Skarbu Panstwa takich jak LOT (Pan Milczarski niedawno spokojnie sobie dal 1,5 miliona zlotych i do zadnego Caritasu nie oddal) rzucajac drugiwmu i wszystkim innym sortom ochlapy ze swojego Panskiego stolu. Dosc tego Panie Kaczynski i spolka - dziekujemy.
28/04/2018 11:45  

gość_6f9a9 - Profil
gość_6f9a9
  
Tak trzymać Niech ludzie upominają się o swoje. W tym kraju tylko zarządy mają się dobrze. Siedzą w nich ludzie w większości bez kompetencji doją kasę a tymi którzy na nich pracują pomiatają .Chociaż w większości spółek związki to fikcja znam to z autopsji
28/04/2018 11:04  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie