Raport: Jak pasażerowie oceniają linie lotnicze?

Raport: Jak pasażerowie oceniają linie lotnicze? Badanie satysfakcji klientów linii lotniczych w Polsce zostało przeprowadzone w ramach ankiety klienckiej podczas plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza", w której po raz pierwszy głosy mogli oddawać jedynie zweryfikowani pasażerowie, którzy rzeczywiście kupili bilet lotniczy na podróż danym przewoźnikiem. Pobierz raport "Linie...
12/03/2018 10:10   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_22da2 2018-03-21 11:53   
gość_22da2 - Profil gość_22da2
Jak dla mnie wszytko zmierza ku dobremu. Linie lotnicze coraz większe standardy wprowadzają. W tamtym roku 3 razy latałem enterem i kilka razy tanimi liniami. Byłem zadowolony, przyznam że bardziej z czarteru. Mam nadziję że tylko lepiej będzie i coraz to nowe połaczenia się zaczną pojawaiać
wroord 2018-03-12 16:03   
wroord - Profil wroord
Oby coraz wiecej bylo takich swiadomych pasazerow, bo jak sie czyta opinie na roznych stronach wlaczajac "pasazer.com" to niektorzy np. daja niska ocene linii dlatego ze bylo 'duzo turbulencji' albo 'byla dluga kolejka do kontroli bezpieczenstwa" czy "Pan przy sprawdzaniu paszportu sie nie usmiechal" jakby to mialo cos wspolnego z ljnia lotnicza.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy