×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Inteligentne zakupy na lotnisku


15 marca br. w Rzeszowie odbędzie się kongres Fly&More, skierowany do portów lotniczych i kooperujących z nimi przedsiębiorców. Samsung zaprezentuje innowacyjne rozwiązanie pozwalające lotniskom zwiększać przychody z działalności handlowej.

09/03/2018 11:55
<>

gość_c496c - Profil
gość_c496c
  

  
Zgadzam się spotter :)
09/03/2018 12:20  

  
"Samsung zaprezentuje innowacyjne rozwiązanie pozwalające lotniskom zwiększać przychody z działalności handlowej."
No tak, bo chodzi tylko o to, by firmy i lotniska zarabiały jak najwięcej. Ja to rozumiem, to jest biznes i nie oczekuję, że ktoś będzie mi coś sprzedawał poniżej kosztów.
Nie mniej ja dam lotniskom oraz sieciom jedną, darmową cenną radę jak zwiększyć obroty a tym samym przychody - obniżcie ceny!!! Bo są one na lotniskach absurdalnie wysokie i nie współmierne do tego, co jest w mieście. A promocje, z wielkimi i szumnymi hasłami "-30%" powodują, że ceny te tylko zbliżają się, lub są minimalnie niższe niż te na mieście. Ileż to osób widząc takie ceny przejdzie obok nich bez zakupu. Gwarantuję, że przy niższych cenach obroty wzrosną a zyski poszybują w górę. Wcale nie potrzeba tutaj jakiejś zaawansowanej technologii.
09/03/2018 12:13  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie