Prezent Noworoczny

Prezent Noworoczny Prezent Noworoczny: darmowe bilety* na wszystkich kierunkach obsługiwanych przez Wizz Air. REZERWACJA: 1 i 3 stycznia 2005 PODRÓŻ: pomiędzy 11 a 31 stycznia 2005 *(do zapłaty podatki i opłaty lotniskowe, ilość miejsc ograniczona)
31/12/2004 03:23   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
qqrq 2005-01-31 11:01   
qqrq - Profil qqrq
Niezly pomysl :)
bogdan 2005-01-31 09:01   
bogdan - Profil bogdan
Ja mysle ze male firmy typu Wizzair beda mialy ciezko . Trzeb azauwazyc ze Wizzair zarabia tylko na lotach , natomiest taki Ryanair na wszystkim tylko podejzewam ze nie na lotach ...Wystarczy wejsc na ich strony by sie zorientowac co oni nie potrafia sprzedac !!! nawet zamontowali w samolotach DVD dla kazdego pasazera , ale jak chcesz cos ogladnac to musisz zaplacic chyba 5 GBP , i co ?? sami sie za glowy zlapaki bo wiekszosc placi i oglada , spokoj na pokadzie i ekstra kasa za inwestycje jednorazowa moze 100 GBP za siedzienie !!!
qqrq 2005-01-31 06:01   
qqrq - Profil qqrq
Pewnie kiedys to sie unormuje. Tak jak unormowalo sie w przypadku np. Ryana. Proponuje przeszukac jakies stare fora dyskusyjne w poszukiwaniu opinii o niepunktualnosci i innych wadach Ryana jeszcze okolo 2-3 lata temu. A dzis odbili sie, zrobili sie porzadniejsi i wiedzie im sie niezle. Oby tak bylo ze wszystkimi, bo konkurencja to dobra rzecz. :)
bogdan 2005-01-30 07:01   
bogdan - Profil bogdan
2 razy to zdecydowanie za malo by sie wypowiadac . Ja mam stycznosc z ich pasazerami bedzo czesto wiec wiem troche wiecej z doswaidczenia . Ale trezeb aprzyzbac ze od nowego roku malo kasuja lotow , ale poslizg prawie zawsze , jedyny plus to to ze wiekszosc rano o czasie , w poludnie 30 min w plecy , wieczorkiem ok godziny ale porawa jest !!
MW 2005-01-30 04:01   
MW - Profil MW
Zespół Pasazera zajął się sprawą opłat dodatkowych pobieranych przez linie lotnicze w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej. Każda linie lotnicza może stosować własną politykę cenową. Wszystko zależy tylko od konsumentów czy im ta polityka odpowiada i dokonują zakupów, czy może nie odpowiada i wybieraja inną, w ich odczuciu lepsza ofertę innej lini lotniczej. W naszym przekonaniu tylko jeszcze większa konkurencja i większe otwarcie polskiego rynku może spowodować, że linie lotnicze przemyślą dotychczasową strategię cenową, a w tym także politykę opłat dodatkowych. Za kilka tygodniu rozpoczniemy wybór najlepszej linii lotniczej za 2005 rok, przez prawie 10 miesięcy to Państwo będziecie mogli ocenić, która linia lotnicza ma najlepsze ceny na naszym rynku. Na zakończenie tego troche długiego wywodu, życzymy Państwu jak i sobie, aby ceny podróży lotniczych były coraz tańsze, a dzieki temu dostępniejsze dla coraz wiekszej grupy społeczeństwa w Polsce. Pozdrawiamy, Zespół pasazer.com
aguirre 2005-01-30 02:01   
aguirre - Profil aguirre
Przesada z tą oceną Wizza, Leciałem nim 2 razy i było OK. Leciałem też Sky i AirPolonią i nie widziałem specjalnych różnic. Na korzyść Wizza przemawiała jakoś samolotu, na niekorzyść drogi catering. To co u nich najgorsze to nachalny marketing i medialny hurraoptymizm (40 samolotów za 2 lata etc., zapowiadane i nie ralizowane trasy). Sky ma bałagan. Dwukrotnie dzwonili do mnie, że odwołują lot m.in. mojej żony z Londynu (przypadkowa zbieżność nazwisk). Oczywiście o standardzie AirBerlin czy NIKI to wzmiankowane tanie linie moga tylko pomarzyć (tak jak LOT w klasie economy).
tom 2005-01-29 11:01   
tom - Profil tom
Bogdan - nie stresuj sie, Wizz jest najgorsza tania linia i wszyscy odwiedzajacy to forum juz o tym wiedza. Niestety wiele osob nie odwiedza nawet internetu a co dopiero forum PASAZERa i na tych ludziach Wizz zeruje sprzedajac im bilety przez biura podrozy i kasujac jeszcze wiecej dodatkowych oplat. Na tym forum juz wiele nie zwojujesz po prostu nie lataj Wizzem i uswiadamija wszystkich swoich znajomych ze ta linia nie nalezy latac. Z moich znajomych juz nikt nie lata Wizzem. Ostatnio moja kolezanka poleciala BA pomomo ze cena byla dosc wysoka a Wizz w tym dniu nie mial najgorszej ceny, ale powiedziala ze z Wizzem nie chce miec juz nic do czynienie. w koncu ludzie zorientuja sie ze ta linia sie nie lata. Poza tym oni juz wkrotce moga przestac istniec. Ostatnie raporty tanich linii lotniczych mowia ze mimo to ze Wizz wozi duzo pasazerow z/do Polski jego samoloty sa zapelnione tylko w polowie. jak dlugo tak mozna wytrzymac? nie dlugo. Ale potem Polacy beda narzekac ze zostali na ziemi jak ci z Air Polonii
bogdan 2005-01-29 09:01   
bogdan - Profil bogdan
Probem w tym ze czesto latamy wizzair , ale nie ze wzgledu na cene tylko na godzine lotu ktora nam pasuje . Ale to sie juz zmieni niedlugo bo likwiduja lot wieczerkiem do warszawy z Londynu w piatki . Generalnie linia nie jest idealna , ale najbardziej denerwuje ich system sprzedazy , czasem ludzie sie czuja jak idioci . Ile mozna oglaszac ze loty od 0,01 a ichnie ma . Inne linie robi amniej promocjii ale jak juz sa to uczciwei tak jak uczciwie nalicza sie oplaty . Prze dchwila kupilem bilet dla znajomego Luton -Knock w Irlandii , cena to 5GBP +oplaty . Cena niska ale nie to jest najwaniejszy ronie dobrze moglaly byc 50 GBP . Za to oplaty sa uczciwe , wynosza 5 GBP , bez zadnych smiesznych dodatkow itp . Jest tez oplata za platnasc karta ( ta sama co kupuje bilety Wizzair ) wynosi 0,80 GBP a nie jak w Wizzair 4 GBP ....Co do kupowania lotow na przyszlosc , tzn na loty ktore maja sie odbyc miesiac od daty zakupu albo wiecej zalecam platnosc karta KREDYTOWA , platnosc taka jest zazwyczaj obciazona ekstra ( w wypadku wizzair i tak to doplacamy wiec zadna roznica ) ale mamy za to gwarancje zwrotu kasy jak firma da noge !!!
bogdan 2005-01-28 11:01   
bogdan - Profil bogdan
Moze ktos z zobacz link sprawdzi co sie kryje pod magicznym slowem oplaty lotniskowe , airport tax ,Oplata za serwis pasazerski ,
TAX Pasazerska oplata infrastrukturalna
, Oplata roznicy cen paliwa czy inaczej jak sobie to firmy nazywaja !!! Mysle ze jest to jedno wielkie jajo i ktos po prostu naduzywa czegos wzgledem czegos i to nie dotyczy tylko Wizzair . Ten sam problem jest w SkyEurope , byl w AirPolonii , jest w CentralWings ( ci przynajmniej troche taniej to robia kosztem sprzedazy biletu za kilkadziesiac zlotych i chwala im za to !!!

Dla mnie rzykladem uczciwosci to EasyJet i Ryanair . co do tych lini to na przeloty wewnatrz UK oplaty lotioskowe zamyjaka sie total ok 10 GBp a nie jak w Wizzair ok 40 GBp . Dla mnie to zlodziejstwo , zwlaszcza moralne , nawet sprzedjac bilet za 0,01 ....
qqrq 2005-01-04 04:01   
qqrq - Profil qqrq
Bogdan - jezeli patrzales to z pewnoscia masz racje i oznacza to jedynie, ze postapili dosc ... nieelegancko. Ja, tak jak pisalem dwukrotnie, tylko zgadywalem/przypuszczalem, ze byc moze zachowali sie fair. Z zadna linia nie mam nic wspolnego (co latwo zauwazyc po adresie z ktorego pisze ;-) ). Po prostu staram sie do tego podchodzic bez emocji i wylewania wody jedynie na konkretnego przewoznika. Trzeba dla porzadku dodac, ze w Sky tez nie dalo sie przebukowac biletow na atrakcyjne godziny/dni. Taki biznes. :/ Kolejny kamyk do tego ogrodka - znajoma zony rezerwowala w promocji bilet przez callcenter Wizza. Ktos wpisal zle date waznosci karty, transakcja nie przeszla, promocja sie skonczyla i ... biletu nie ma. Ehh. Czekam czy sprawe jakos wyjasnia.
bogdan 2005-01-03 12:01   
bogdan - Profil bogdan
Jest to mozliwe , ale czegos tu nierozumie . Albo robia ludzi w balona sprzedajac za duzo rezerwacjii na dana , rozsadna godzine a potem sie okazuje z epolowa poleci w nocy , albo sa wspanialomyslni i sa to ekstra loty dla poszkodowanych przez Airpolonie , ale w to niuwierze co za duzo by to ich kosztowalo , w kilku znjomych chcialo zmienic rezerwacje w pierwszych godzinach krachu i nikomu nieproponowali lotow np na 2 stycznia . Wiec wyglada na to ze polecieli w kulki i sprzedali podwojna ilosc biletow i to drogich biletow ( okres swiateczny ) . ps , nie znam sie ale wydaje mi sei ze w nocy kazdy samolot powinien byc sprawdzany w serwisie , ciekawe kiedy to zrobili ....
bogdan 2005-01-03 07:01   
bogdan - Profil bogdan
Sledze rezerwacje Wizzaira od paru tyg , gdyz jako nieliczny ze znajomych mam pojecie co i jak , i daje wiare ze niebylo mozliwosci rezerwacjii lotu o np 1 w nocy , tak samo jak i mozliwosci przebukowania biletu airpolonii np na daty 21-24 XII i zaraz po swietach , sprawdzalem to po paru minutach po polnocy jak to oglosili i w nast daniach , kilku znajomych przejechalo sie na airpoloniii i mialem ich rezerwacje nie bylo mozliwosci przebukowania !! obawiam sie ze sprzedawali poszkodowanym loty po 200 GBP w 1 str na najlepsze daty wiedziac ze czasc poleci w nocy ... qqrq czy ty masz cos wspolnego z ta linia , jak masz cos tam do powiedzenia to daj znac ...
qqrq 2005-01-03 05:01   
qqrq - Profil qqrq
Tom - po jednym dniu ciezko cos porownywac. ;-) A propos artykulu - to zwykle dziennikarskie szukanie sensacji jak brak normalnych tematow. To norma, ze ze wzgledu na mgle samolot moze wyladowac gdzie indziej. Wizz tu nikogo nie zgubil i faktycznie dziwne, ze rodzina odbierajaca ciotke nie wykazala sie wieksza inicjatywa. BTW - woda na Twoj mlyn - niedawno wizz mial awarie samolotu i lot opoznil sie o pare godzin. ;-) Tyle, ze kazdemu sie moze zdarzyc. :)
qqrq 2005-01-03 05:01   
qqrq - Profil qqrq
Tylko przypuszczam, co to moze byc za specjalny samolot. W komunikacie prasowym gdzies w grudniu mowili ze w okresie swiateczno-sylwestrowym uruchomia kilka dodatkowych lotow. Zapewne samolotow nie wyczarowali, tylko dorobili ekstra loty samolotami, ktore mieli i ktore musialy skads wrocic do Luton. Stad pewnie pozna pora. Jak mieli pasazerow na tyle lotow to im sie nie dziwie - w koncu to biznes. :)
qqrq 2005-01-03 04:01   
qqrq - Profil qqrq
Bogdan - zle kombinujesz. Oni prawdopodobnie (tylko zgaduje) dolozyli ekstra lot i w rozkladzie pewnie byly rezerwacje na lot wczesniejszy i pozniejszy. Przeglady robi sie w nocy i starcza na to czasu. Samolot lecial o ile dobrze przygladalem sie stronie Luton dalej do Katowic i tam wlasnie ma przeglady z tego co pamietam.
humbak 2005-01-03 03:01   
humbak - Profil humbak
"Spóźniony kilka godzin statek powietrzny pojawił w Padeborn. Obsługa Pyrzowic nie potrafiła jednak wyjaśnić, gdzie znajduje się to miasto. Dopiero po południu Marcin Cyba z informacji na lotnisku w Pyrzowicach oznajmił: - Padeborn znajduje się ok. 100 km na północny wschód od Dortmundu!"

EHHHHH.. DO ATLASOW BY WYSLAC WSZYSTKICH DZIENNIKARZY CHYBA...
JEST PADERBORN, A NIE JAKIES PADEBORN!!!!
tom 2005-01-03 02:01   
tom - Profil tom
jak Wizz zgubil ciotke zobacz link
tom 2005-01-03 01:01   
tom - Profil tom
a jeszcze odnosnie spoznien, wlasnie zerknalem na strone LUTONu , dzisiejszego wieczoru EasyJet spoznil sie z Kraka tylko o 11min dla porownania oba loty Wizzu z Wawy i Katowic sa opoznione o 45min
aguirre 2005-01-02 12:01   
aguirre - Profil aguirre
czy ktoś leciał z Wwy do Londynu SkyEurope przez Kraków (tak jak napisał Bogdan), czy też to był ich jednorazowy numer?
qqrq 2005-01-02 12:01   
qqrq - Profil qqrq
Pisales, ze na lot do Londynu a nie na lot w dwie strony. :) W dwie strony to dla Wizza (z Warszawy) okolo 48 GBP (na letnie loty 37 GBP) + 6 Euro za platnosc karta. Dla EasyJeta to 14 GBP + 4 GBP lub 6.5 Euro tej glupiej oplaty za karte, ktora tak u Wizza krytykujesz. :) Widac, ze chyba nie korzystales z EJ skoro nie wiesz ze oni tez ja maja. :) Z promocji nikt Ci nie kaze korzystac. Nie musisz tego robic. Porownaj sobie ceny (niepromocyjne) z roznych portow i zobaczysz, ze nie zawsze jest tak rozowo. O kasacji wspominasz co chwile ale jakos malo masz na to potwierdzen. Skoro nie latasz z nimi bo sa tacy beee, to na czym opierasz swoje przekonanie? Ale trzeba przyznac, ze mozliwosc kupowania na raz kilku biletow u EJ jest interesujaca. Ciekawe jest natomiast, ze EJ nie chcial opublikowac danych dotyczacych odwolanych lotow i zagubionych bagazy ;-) Boja sie czegos?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy