FlixBus i PolskiBus z jednym system sprzedażowym

FlixBus i PolskiBus z jednym system sprzedażowym Zakup biletu na FlixBus.pl oznacza dla klientów w Polsce dostęp do europejskiej siatki połączeń FlixBusa oraz usprawnienia technologiczne, w tym m.in. bilet w postaci QR kodu, ułatwiający odprawę czy przesiadki między miastami w ramach jednego biletu. Pasażerowie zyskają także możliwość korzystania z aplikacji mobilnej, z dotychczasową siatką PolskiegoBusa i narzędziem...
01/03/2018 09:48   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_34231 2018-03-06 10:06   
gość_34231 - Profil gość_34231
Niech robią ze swoimi usługami co chcą - ostatecznie to ICH usługi. Dla mnie właśnie na 'dzień dobry' zaczęli być drożsi o 36PLN na każdym przejeździe, bo jeżdżę z nimi zawsze z gitarą, a ta zaczyna podlegać dodatkowej opłacie bagażowej. A że jestem cenowo wrażliwy - nie zobaczą mnie prędko u siebie.

Co by nie mówić - PolskiBus wykonał w Polsce NIEMOŻLIWIE WIELKĄ pracę przez wprowadzenie swojej usługi i swoich zupełnie nowych standardów nagle okazało się, że:
- cena biletu na przejazd między sąsiednimi miastami wojewódzkimi nie musi zaczynać się od 30PLN a biznes wciąż się opłaca,
- autobus może mieć swoją własną otwartą sieć Wi-Fi,
- autobus może być ZAWSZE czysty,
- toaleta w autobusie może być OTWARTA i nikt nie robi problemów z korzystaniem,
- pasażer może być informowany online o opóźnieniu, które wystąpiło na trasie,
- wykupiony wcześniej bilet można zwrócić i nikt nie robi z tymi problemu (choć to akurat pewnie już "zasługa" odpowiedniej ustawy/przepisów wykonawczych),
- możesz być pewny, że podjedzie po Ciebie nowoczesny, klimatyzowany wóz, do którego az przyjemnie wsiadać,
- nie zawsze, ale przeważnie obsługa wozu jest uprzejma i pomocna.
A co najważniejsze - nie chodzi o to, że działa to tak w PolskimBusie! - tak to zaczęło działać prawie WSZĘDZIE - cały rynek musiał zareagować!!! Przypomnijcie sobie, jak to wszystko wyglądało przed PB!

Panie Souter, mogę nie być Pana klientem ale zmiany, które Pan zaprowadził, zmieniły naszą rzeczywistość na lepsze. Szacunek i podziękowania.
gość_ad3e2 2018-03-02 18:55   
gość_ad3e2 - Profil gość_ad3e2
gość_eb3d5: A po co mieliby to robić, skoro wtedy oddaliby wszystkich wrażliwych cenowo pasażerów PKP czy innym przewoźnikom autobusowym? Poza tym tak jak napisałem poniżej: skoro Brno-Wiedeń z łatwością można znaleźć za 29 zł, czy Bratysława-Wiedeń za 19; to dlaczego nagle u nas miałoby być drożej? Rozumiem, że tam np. z Brna jeździ też zdaje się Leo Express czy Regiojet, ale oni działają również w Polsce stale się rozwijając.
gość_eb3d5 2018-03-02 13:17   
gość_eb3d5 - Profil gość_eb3d5
gość_45e99: Nie bój, nie bój, ceny wzrosną jak tylko Flixbus wchłonie całkowicie PolskiegoBusa. Póki co konsumuje go kawałek po kawałeczku.
gość_45e99 2018-03-02 00:11   
gość_45e99 - Profil gość_45e99
Chyba te zapowiedzi niektórych internetowych hejterów o bardzo dużym wzroście cen się nie sprawdziły. Patrzę teraz dla przykładu Wrocław- Katowice i nawet w najbliższych dniach dostępne są bilety za 9 zł, a więc tak jak było za PolskiegoBusa.

Szczerze mówiąc to byłem niemal pewny, że ceny nie wzrosną a jeśli tak, to minimalnie. Sprawdzałem kiedyś połączenia u naszych sąsiadów i np. Brno-Wiedeń był od 29 zł, a Bratysława-Wiedeń od 19 zł.
gość_b7ff1 2018-03-01 17:56   
gość_b7ff1 - Profil gość_b7ff1
Czy FlixBus będzie również oferował bilety za 1+1 zł???
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy