LOT: Strona jak z poprzedniej epoki

LOT: Strona jak z poprzedniej epoki Uruchomiona została nowa, długo zapowiadana i oczekiwana strona internetowa Polskich Linii Lotniczych LOT. Chcemy wierzyć, że witryna jest w fazie początkowych testów i "produkcji". Tak czy inaczej - nowy twór wypada ocenić. Na pierwszy rzut oka strona sprawia wrażenie, jakby zaprojektowana była pod koniec ubiegłego wieku. Witryna niemalże archaiczna i prostacka....
19/08/2009 23:31   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
znacznik 2009-09-08 22:59   
znacznik - Profil znacznik
Widać Lot trochę skopiował ze strony LH. Dobrze, że ją wybrał sobie na wzór a nie np British A. Teraz można się właśnie zastanawiać, która strona lepsza, ale póki wchodzi w to rzecz gustu to rozstrzygnąć się nie da. Jedno jest pewne, że Lot w tym aspekcie dogonił czołówkę.
4tech 2009-09-08 14:46   
4tech - Profil 4tech
mezmer: wlasnie....probowalem to wielkim krytykom LO i ich strony internetowej przekazac...ze strona LO i LH sa praktycznie tozsame:)..no ale coz wg. nich,strona LH to niedoscigniony wzor dla LO a ja uwazam ze strona LO jest prostsza i przez to bardziej czytelna....a co do kolorow to rzecz gustu...LH ma dwa kolorki wiec ma wieksze pole manewru niz LO ze swoim niebieskim.....:) a czy strona LO podoba mi sie osobiscie czy tez ja lubie to juz inna sprawa....ale i tak uwazam ze strona LO jest lepsza niz strony AZ,AF,FR(brrrr)..etc..
mezmer 2009-09-08 14:24   
mezmer - Profil mezmer
Dobry pomysł :). wróc uwagę na zakładkę z lewej strony do rezerwacji samolot-hotel-samochod:)...i na brak flashowych grafik na stronie lotu...serio uwazacie, ze lufthansy jest czytelniejsza? :). LOTowa jest mega uboga, ale przynajmniej nie zawala ci reklama polowy ekranu. a ja mam jeszcze ABP zainstalowane ;)
4tech 2009-09-06 19:11   
4tech - Profil 4tech
mozna sobie zrobic screena stron LH i LO i spokojnie porownac...
mezmer 2009-09-06 18:40   
mezmer - Profil mezmer
z tego co widzę to zmiany jakie lot wprowadzil na stronie byly po czesci wzorowane strona LH, choc może rzeczywiscie bardziej jesli chodzi o nowe funkcje, uslugi niz o grafe.
znacznik 2009-09-06 13:44   
znacznik - Profil znacznik
Swoją drogą galeria jest na stronie. W informacjach o firmie jest ładnie zaprezentowana historia Lotu. Rly, jak dla mnie to tam wszystko gra.
4tech 2009-09-04 16:27   
4tech - Profil 4tech
dlatego twierdze ze obecna strona LO jest spoko i nie odbiega poziomem od innych stron internetowych tego typu... a ja lubię i czy mi się podoba to już inna kwestia...
that 2009-09-04 15:41   
that - Profil that
mezmer: Zgadzam sie, nie o to chodzi, zeby strona linii lotniczej byla pzepelniona grafika, elemantami flash/java itp... Spojrzcie na strone np LH- jest prosta, pare graficznych banerow ale ja przyjemna od obslugi jak i poruszania sie po niej.
mezmer 2009-09-04 15:35   
mezmer - Profil mezmer
nie sądzę, by w Zachęcie LOT wystawiał coś, ale jeśli zależy ci na cieszeniu oka, to to miejsce jest odpowiednie ;). Strona przewoznika to nie galeria ;)
jurek 2009-09-03 22:15   
jurek - Profil jurek
mezmer: a to LOT w warszawskiej zachęcie wystawia coś ? A w kwestii merytorycznej to stonę stworzyli informatycy jacyś nieduczeni. Odwalili lipe i tyle :P
mezmer 2009-09-03 22:06   
mezmer - Profil mezmer
czuwa, bo sie nie przywalam do braku 3D, czy po czym wnosisz? ;). jak slysze, ze stronka ma kiepka grafike, wiec usluga jest do luftu to sorry, ale mam wrazenie, ze się komuś mieszają priorytety...czy w lataniu chodzi o to, zeby bez problemu poleciec z miejsca A do B, czy o to, by nacieszyc oko pieknem grafiki na stronie? jesli lubisz cieszyc oko, to zapraszam do warszawskiej zachęty na wystawę
jurek 2009-09-03 00:07   
jurek - Profil jurek
jak widać PR LOT czuwa ;))) // mezmer: niestety czasem samoloty LOT nie latają o czym się przekonałem w locie LOTem z SZZ przez WAW do KRK. Dopiero w WAW dowiedziałem się, że samolotem LOT z WAW do KRK nie polecę bo sie zepsuł. Do Krakowa pojechałem PKP. Wstyd dla LOT tak jak ta strona zobacz link
mezmer 2009-09-02 23:00   
mezmer - Profil mezmer
wstyd to byłby, gdyby samoloty nie latały...a brak grafiki 3D nie wpływa na funkcjonalność strony, ani na usługę...poza tym jest sporo nowości przecież.
gosc_znacz 2009-09-02 17:13   
gosc_znacz - Profil gosc_znacz
IMHO nie jest tak tragicznie z tą stroną. Ważny jest krok do przodu, a na prawdę rzadko się zdarza aby jakiś design przypadł wszystkim do gustu. Zresztą kolory ikony i animacje można zmienić w każdej chwili. Grunt, że da się zrobić na tej stronie więcej niż na starej.
dyktator 2009-08-28 13:34   
dyktator - Profil dyktator
nie jest to ideał, ale widzoczny jest znaczący postęp w stosunku do poprzedniej wersji (łatwiej wyszukiwać loty i odpowiednie taryfy; jest bardziej przejrzytsta)
jurek 2009-08-28 13:10   
jurek - Profil jurek
Jest ubogo i nieładnie mezmer.
Taka strona to wstyd dla firmy.
mezmer 2009-08-28 12:33   
mezmer - Profil mezmer
Design jest fajny właśnie, prosty... nie musisz mieć chyba stronki całej we flashu...w zasadzie najważniejszy jest lot, a nie to czy rezerwacje zrobisz w zakładce z grafika 3D czy nie. Jest prosto, ale przejrzyście.
gosc_mezme 2009-08-26 23:10   
gosc_mezme - Profil gosc_mezme
Bardzo fajna kolorystyka, świetny pomysł z niebieskim kolorem, fajnie rozwiązali też kwestie nazw dla taryf...blue gold, buisness, wiadmo od razu o co chodzi. Czasem się coś przywiesza, ale to do nadrobienia zdecydowanie - wiec nie problem. stronka dużo lepsza niż poprzednia.
jurek 2009-08-26 06:36   
jurek - Profil jurek
Imajchrowski o to to... niebieski, granatowy, czerwony (burgund ?) i pomarańczowy ... lepiej nie patrzeć bo aż zęby bolą od tego zestawienia. // 4tech. Strona AZ jest wprawdzie dość uboga i prosta ale przynajmniej jednolita koloryzstycznie. Czyli zielona ;)
4tech 2009-08-26 01:06   
4tech - Profil 4tech
lmajchrowski: wg mnie strona AZ jest gorsza niz strona LO....:) i tyle w tym temacie
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy