Wybieramy najlepsze linie lotnicze 2017 roku

Wybieramy najlepsze linie lotnicze 2017 roku W tym roku tylko zweryfikowani pasażerowie zdecydują do kogo powędrują lotnicze nagrody 2017 roku. We współpracy z Grupą eSky wysłaliśmy zaproszenie do oddania głosu do zweryfikowanej grupy pasażerów, która rzeczywiście skorzystała z oferty konkretnych linii lotniczych. Otrzymali oni e-mail ze specjalnym linkiem prowadzącym do strony, na której...
04/01/2018 09:48   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_91eff 2018-01-05 09:57   
gość_91eff - Profil gość_91eff
jest szansa ze, small planet nie wygra :)
cani 2018-01-05 09:35   
cani - Profil cani
Rozumiem, że inni tu komentujący, w tym ja, jesteśmy niezweryfikowanymi pasażerami. Pnie adminie, portal coraz bardziej schodzi na psy, traktuje użytkowiników, tylko jako konglomerat, który ma odbierać reklamy na portalu. Coraz częściej kasowane komentarze, niewygodne redakcji i pokazujące jej ułomność w bardzo wielu kwestiach, sam tego doświadczyłem kilkanaście razy. Nie bez przyczyny, w wielu kręgach portal ten określany jest jako lotniczy Pudelek.pl.
admin 2018-01-04 23:35   
admin - Profil admin
Sens ma. To pierwszy krok do dopuszczenia do głosowania tylko zweryfikowanych pasażerów. Jesteśmy otwarci na kolejne kroki.

Bez sensu, absurd - padało również gdy głosowanie było ogólnodostępne. Więc zamiast krytykować, proponuje razem wypracować system, który pozwoli na szersze dotarcie do zweryfikowanych klientów linii lotniczych. Czekamy na Wasze konstruktywne propozycje w temacie weryfikacji.
BA850 2018-01-04 22:51   
BA850 - Profil BA850
Bez sensu decyzja. Większość regularnie podróżujących kupuje bilety bezpośrednio u linii lotniczych. Ja np. odbyłem 80 lotów, wszystkie bilety poza jednym (!) były zakupione bezpośrednio w linii lotniczej.

Amadeus udostępnia API pozwalające sprawdzić rezerwacje i jest używany przez większość linii europejskich.
JustFlyAway 2018-01-04 22:21   
JustFlyAway - Profil JustFlyAway
Hmm... w 2017 wykonałam 136 loty, w tym 132 Star Alliance, ok. 30% w klasie biznes lub pierwszej, ok. 5% lotów długodystansowych... i pewnie mogłabym coś o liniach powiedzieć... w sumie aż 3 loty kupiłam na eSky, ale i tak linku nie dostałam.

Myślę, że pasażer.com mógł w okolicach września zadać pytanie: "Zaproponujcie jak chcielibyście weryfikować prawdziwość swoich lotów? Może zaproponujecie rozwiązanie, które umożliwi rozszerzenie pola głosowania."

Teraz to raczej za późno.

gość_29325 2018-01-04 21:41   
gość_29325 - Profil gość_29325
@admin. Tak mam pomysł! Skan biletu
admin 2018-01-04 19:04   
admin - Profil admin
W tym roku, po raz pierwszy mogą głosować tylko zweryfikowani pasażerowie. Był to temat logistycznie dosyć skomplikowany, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z eSky.
Zależy nam na rzetelnej opinii prawdziwych pasażerów, którzy rzeczywiście korzystali z usług konkretnych linii.

Zaproponujcie jak chcielibyście weryfikować prawdziwość swoich lotów? Może zaproponujecie rozwiązanie, które umożliwi rozszerzenie pola głosowania.
cani 2018-01-04 15:33   
cani - Profil cani
Fakt, bezsensowne podejście. Ja w 2017 roku wykonałem 31 lotów, różnymi liniami i nie mogę zagłosować. Absurd. Rozumiem, że chodzi o wykluczenie osób, które nie latają i tylko głosują na linie, które wydaja im się super, ale tak, czy owak, bez sensu! Głosowac będą tylko znajomi królika!
jjemiolo 2018-01-04 15:28   
jjemiolo - Profil jjemiolo
A skad wiecie kto latal w ubieglym roku? Przeciez nie wszyscy kupuja za posrednictwem Pasazera. To bardzo problematyczne podejscie.
salesmenpolska 2018-01-04 15:07   
salesmenpolska - Profil salesmenpolska
Czyli jak ktos duzo lata ale nie kupuje biletow w esky to juz noe moze glosowac? ...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy