Nie zjemy na pokładach British Airways

Nie zjemy na pokładach British Airways W ramach oszczędności linie lotnicze British Airways zrezygnują z podawania posiłków na lotach krótkodystansowych, trwających poniżej 2,5 godzin. Brytyjski przewoźnik dalej będzie serwował na swoich pokładach śniadanie - do godziny 10 rano. Potem pasażerowie klasy ekonomicznej będą musieli się zadowolić paczką orzeszków lub batonikiem. Napoje dalej dostaniemy za darmo....
29/07/2009 14:59   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2009-08-13 01:28   
jurek - Profil jurek
senatorze: nie chciałem facetowi robic przykrości bo sie upił na wesoło. To był LOT wieczorny po którym załoga idzie spać. Następnym razem zgloszę.
senatorius 2009-08-13 01:24   
senatorius - Profil senatorius
jurek: Nie był pijany, tylko takie odniosłeś wrażenie. Jaka była prawda, tylko alkomat by wykazał. Trzeba było zgłosić ten fakt kapitanowi, a wtedy by stewarda zbadano alkomatem i mógłbyś wygłaszać opinie potwierdzone faktami, że "był pijany". A tak to są tylko Twoje poszlaki.
jurek 2009-08-13 01:21   
jurek - Profil jurek
No co ja na to poradzę że steward był pijany. Dla precyzji LOT nie Eurolot bo samolotem E4
4tech 2009-08-13 00:50   
4tech - Profil 4tech
disoderku:różne cuda się zdarzają jak pisałem porzednio,są pijani piloci samolotów mógłby być i steward na bani..tak jak Jurek i Cezary to jedność która w całej rozciaglosci lubię:)
disorder 2009-08-13 00:45   
disorder - Profil disorder
Jurek: Tu był kiedyś na forum taki Cezary. Tylko on potrafił podobne brednie wymyślać. Nigdy nie uwierzę, że steward mógł być pijany w pracy.
jurek 2009-08-12 01:56   
jurek - Profil jurek
4tech: byłem trzeźwy bo z lotniska SZZ musiałem do domku jechać samochodem. Co widzialem to opisałem. // disorder sam sie puiknij najlepiej dużym palcem lewej stopy w czoło. Był pijany i tyle.
4tech 2009-08-12 00:48   
4tech - Profil 4tech
disoderku: a może to Jurek miał srube a zdawało mu się ze steward:)) ja tez nie mogę sobie wyobrazić nawalonego steward chociaż różne cuda się zdazaja... jak piloci mogą być na bani to czemu nie steward?...:x
senatorius 2009-08-12 00:02   
senatorius - Profil senatorius
disorder: Jeśli jurek tak pisze, to oznacza, że tak musiało być... Podobnie jak z lodem do wódki...
disorder 2009-08-11 23:58   
disorder - Profil disorder
Jurku: Nie mów, że steward pił w pracy, bo takie głupoty się w pale nie mieszczą. Puknij się w czoło.
jurek 2009-08-11 21:41   
jurek - Profil jurek
Jedzenie w BA zawsze było fajne.. ale widocznie kryzys... oszczędności...//4tech: zamiast pisać publiczny donos jest taka ikona. Taka środkowa. Tam możesz kliknąć i podać przyczynę sprawdzenia wątku. I naskarżyc ile wlezie...... moderator się uśmieje....
jurek 2009-08-11 21:28   
jurek - Profil jurek
Nie latałem BA na połączeniach krajowych. Więc Ci senatoriusie nie odpowiem na twoje pytanie.
senatorius 2009-08-11 20:25   
senatorius - Profil senatorius
a czy w BA także jest wybór tylko między sokiem pomarańczowym a wodą niegazowaną?
jurek 2009-08-11 20:20   
jurek - Profil jurek
nie senatoriusie - wybór był nastepujacy: sok pomarańczowy albo woda niegazowana.
4tech 2009-08-11 18:39   
4tech - Profil 4tech
Chciałbym tylko przypomnieć ze to jest wątek o serwisie pokladowym BA a nie LO/K2... no chyba ze maja CS na catering:)... Subtelne pytanie do moderatora: Jak ponizsze posty maja się do przestrzegania regulaminu forum, oraz gdzie się podziały uwagi moderatora "komentarz moderatora-OT". Czym różnią się komentarze w tym wątku nie będące w jego temacie od komentarzy w wątku o NE?...Brak konsekwencji czy tez jest inna przyczyna braku OT?
senatorius 2009-08-11 17:20   
senatorius - Profil senatorius
jurku? Gdzie ja przechodziłem koło Ciebie? W samolocie LOTu podczas Twojej konsumpcji lodu do wódki? No może steward ów miał wybór pomiędzy wodą gazowaną i bez gazu?
jurek 2009-08-11 15:26   
jurek - Profil jurek
Mają wojtku mają. Kiedyś już o tym pisałem że w wieczornym locie krajowym steward był tak napruty jak autobus. Przecież te samoloty obsługuja i trasy krajowe i europejskie. Ale upił się na wesoło. Samolot Embraer 145. Wodę mineralną serwował jak rasowy kelner. Chwaląc pasażera za doskonały wybór... jakbyśmy mieli wybór między winem a szampanem hihihi
wojtek 2009-08-11 15:12   
wojtek - Profil wojtek
jurek: nigdy nie pytałem o wódkę w Eurolocie. Może mają gdzieś, nazwijmy to ''pod ladą'' dla specjalnych pasażerów :p
jurek 2009-08-11 15:02   
jurek - Profil jurek
gosc_emi: pozdrawiam wzajemnie. Lecieliśmy razem ?? A złamaniem regulaminu się nie martw. Tu się dzieja różne cuda. Żólte na szarym wygląda fajnie :)
senatorius 2009-08-11 15:01   
senatorius - Profil senatorius
i tercetem...
jurek 2009-08-11 14:56   
jurek - Profil jurek
senatorius: to przechodziłeś koło nnie.. no patrz.. nie zauważyłem jakoś ;) // wojtku a czy ktoś pytał o wódkę w Eurolocie. Mi wystarczy jak szot poda mi sok egzotyczny z lodem , słomką i palemką :D
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy