LOT-em na wakacje za 565 złotych!

LOT-em na wakacje za 565 złotych! W systemie rezerwacyjnym LOT-u pojawiły się bilety na połączenia oferowane przez LOT Charters. Przewoźnik proponuje zakup indywidualnego biletu na połączenia czarterowe, których głównymi klientami są z reguły biura podróży. LOT jednak zostawia pewną pulę biletów dla osób, którym nie w smak jest podróżowanie pod dyktando touroperatora. Do dyspozycji turystów jest aż...
28/07/2009 23:36   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
disorder 2009-08-07 22:48   
disorder - Profil disorder
Z tego, co wiem, to LOT Charters lata do Hurghady.
jaris 2009-08-07 15:37   
jaris - Profil jaris
babu: niestety nie obsluguje, porty docelowe LOTcharters mozesz sprawdzic na stronie www
babu 2009-08-07 14:04   
babu - Profil babu
cos z upelnie innej beczki: czy ktos z Panstwa sie orientuje czy LOT Charters obsluguje HRG? w rozkladzie brak... no i dostepnosc innych lotow tylko do poczatku pazdziernika... szkoda, bo chetnie skorzystalbym...
jurek 2009-07-30 00:42   
jurek - Profil jurek
stenusie: mądrość Twoja jest wielka. Danke schon ;P
humbak 2009-07-30 00:35   
humbak - Profil humbak
cezariu: Ty to zawsze nam opowiadasz, co zdarzyło się lat temu kilka. Zaś nie dalej jak kilka dni temu nasz gregory musiał spędzić noc na ławkach pięknego terminala FRA, bo LH wypięła się na niego podczas przesiadki (na jednym bilecie!!!!), twierdząc, że to nie LH wina, że tunel między A a B był zamknięty, tylko wina lotniska. I gregory nie zdążył... A podobno to Lufthansa Terminal, bo nie tylko tak się nazywa, ale LH jest jego współwłaścicielem... Zatem to nie "chińszczyzny: są szkodliwe, tylko brak doświadczeń bieżących.
jurek 2009-07-30 00:31   
jurek - Profil jurek
hambi: dzień dobry ! Ta chińszczyzna jednak jest dla Ciebie zdecydowanie szkodliwa... w Polsce jest po północy. Dobranoc :)
hamburg 2009-07-30 00:24   
hamburg - Profil hamburg
jurek: Gral ma racje. Jak samolot wyladuje o czasie a ty musisz zmienic czesc terminala i przejscie bezposrednie jest zamkniete to ci powiedza z LH ze to twoj probelm jak zdalasz oblec ta trase w 45min. LH robi nie zle straty i zaczela oszedzac na kazdym kroku.....ciekawe czy bedzie ostatecznie na tym zyskac czy tracic bo konkurencja nie spi.
stiwi 2009-07-30 00:17   
stiwi - Profil stiwi
Dobre, ale Malty nie dali tandeciarze. Mogli dać całą ofertę dla LOT Charters, a nie wybrane kierunki.
jurek 2009-07-29 11:49   
jurek - Profil jurek
galu: Akurat we Frankfurcie miałem kilka lat temu podobną sytuację. Samolot z Tuluzy się spóźnił i tak samo przy schodkach czekała pani z tabliszką Warschau. I busikien z samolotu do samolotu ;p na LOT czarterem nie dam się nabrać. Tenkju wery macz ;P
gral 2009-07-29 11:40   
gral - Profil gral
jurek: guzik prawda. uwierz mi, ze nie zawsze tak dziala Lufa we FRA. zebys sie kiedys nie zdziwil :)
jurek 2009-07-29 11:34   
jurek - Profil jurek
gralu: guzik prawda. W mojej ostatniej podróży samolot z Aten do Monachium sie spóźnił. Przy schodkach czekał na mnie busik, który mnie z pominięciem całej procedury lotniskowej przewiózł z samolotu do samolotu do WAW. I nawet bagaż zdążyli przeładować. Między wylądowaniem a odlotem było jakoś 40 minut. :o)
jurek 2009-07-29 11:29   
jurek - Profil jurek
gralu: a właśnie że lepsza :) Mogę wybrać termin i godziny a nie lecieć tak jak leci samoLOT charterowy :p
gral 2009-07-29 11:24   
gral - Profil gral
zwlaszcza ze Lufa zaoferuje 45 min przesiadke we FRA a jak nie zdazysz to powie radz sobie sam az do nastepnego lotu na kilkanascie godzin
spider_85 2009-07-29 11:13   
spider_85 - Profil spider_85
jurek: Jak dla mnie jest to rewelka! Widac, ze ostatnio LOT stara sie przyciagac nowych pasazerow i oferuje coraz wiecej ciekawych promocji. Jezeli chodzi o LH to maja ten minus, ze trzeba leciec z przesiadka, wiec jak cena ma byc podobna to wybralbym LOT i polaczenie bezposrednie.
gral 2009-07-29 11:09   
gral - Profil gral
jurek: ze niby LH lepsza? ja tam wole LOT. Serio
moderator 2009-07-29 10:52   
moderator - Profil moderator
dyktator: z racji naszej uprzejmości, a nie Twojej dyktatury: Katowice-Burgas we wrześniu: 564 zł. A poza tym, ceny zmienne są - i to, że wczoraj było więcej takich ofert, a dziś jest mniej, jest naturalną koleją rzeczy. Wiele połączeń wyprzedało się od wczoraj w ogóle...
4tech 2009-07-29 10:51   
4tech - Profil 4tech
dyktatorze: ale redaktor nie jest od wskazywania kierunkow po 565 PLn....
dyktator 2009-07-29 10:32   
dyktator - Profil dyktator
A to niech może redaktor wskaze kierunki na ktorych obowiazuja ceny 565 zł. Bo niestety takich w sytstemie nie ma.
rendez 2009-07-29 09:09   
rendez - Profil rendez
Ciekawe czy będzie można pobierać miejsca w systemach rezerwacyjnych? Na razie, w Amadeusie widnieją miejsca w taryfie grupowej, ale bez załadowanych taryf...
jurek 2009-07-29 09:04   
jurek - Profil jurek
spider: aż taka rewelka to nie jest za 730 (wliczając ubezpieczenie zdrowotne) do ATH niedawno leciałem LH
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy