×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Oblatywacz: jetBlue przez Stany


Linia jetBlue oferuje produkt w bardzo wysokim standardzie nie tylko jak na linię niskokosztową, ale w ogóle na tle amerykańskich konkurentów. Sześciogodzinny lot przez całe Stany mija naprawdę szybko, a ceny biletów są atrakcyjne.

02/12/2017 19:40
<>

gość_763e4 - Profil
gość_763e4
  

  
Qantas rzeczywiscie lata miedzy Nowym Jorkiem a Los Angeles ale nie da sie kupic biletu na tej trasie. Jest to lot laczony JFK>LAX>SYD. Sprzedaz jest tylko na trasie JFK>SYD (badz inny port poza Stanami). QF nie ma prawa do przewozu na krajowych trasach w USA pod grozba wysokiej kary finansowej...
04/12/2017 08:07  

  
@domos no wlasnie tego zabraklo w relacji, skoro podkreslano ze wyroznia sie (a tym bardziej na tle innych amerykanskich linii) to warto bylo mocniej to zaakcentowac, a na temat samej zalogi nie ma info wcale. Kiedys lecialem liniami WestJet z Nowego Jorku do Toronto mimo ze lot trwal niecala godzine najbardziej zapamietalem przeuprzejma obsluge, podejscie stewardes do kazdego pasazera. O wiele lepsza obsluga na pokladzie niz w europejskich liniach
03/12/2017 15:24  

  
Gosc_91a1e: uprzejmy personel to nie jest standard w Stanach. Poza tym bardzo duża elastyczność pod względem np. odprawy, personel gotowy do pomocy na każdym etapie zamiast prób wyciągnięcia dolarów za każdą usługę, ogólna atmosfera na pokładzie jest znacznie przyjemniejsza niż w jakiejkolwiek innej dużej amerykańskiej linii na trasie krajowej.

gość_91a1e - Profil
gość_91a1e
  
W relacji kilkakrotnie wspomniano, ze linia lotnicza oferuje wysoka jakosc obslugi itp. Ale niestety nie dowiedzielismy sie co to oznacza dokladnie, poza tym ze personel byl uprzejmy. W wiekszosci linii jest wiec tu sie niczym nie wyroznia. Wiec czym ta linia sie wyroznia sposrod innych i gdzie to "ludzkie podejscie w lotnictwie"?
03/12/2017 10:39  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie