Ryanair będzie rósł wolniej

Ryanair będzie rósł wolniej To ciąg dalszy zmian w siatce połączeń przewoźnika spowodowanych brakiem dostępnych pilotów. Linia już wcześniej odwołała 2,1 tys. lotów zaplanowanych w okresie od połowy września do końca października, co dotknęło 315 tys. pasażerów. Teraz przewoźnik poinformował, że zmiany obejmą także siatkę połączeń na zimę 2017 r., a nawet na lato 2018 r. Na zimę Ryanair...
27/09/2017 15:50   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_8ed38 2017-09-28 15:34   
gość_8ed38 - Profil gość_8ed38
gość_b4ba5: Moze troche luzu. Wiem ze nie ucza tego na kursach dla pilotow ale podaz w odniesieniu do rynku pracy jest typowym okresleniem ekonomicznym
gość_89b60 2017-09-28 14:41   
gość_89b60 - Profil gość_89b60
Sytuacja FRancy przypomniałą mi taką dziecięcą wyliczankę:
"Baloniku mój malutki,
Rośnij duży okrąglutki,
Balon urósł, że aż strach,
Przebrał miarę, zrobił trach ….."
gość_f51de 2017-09-27 21:50   
gość_f51de - Profil gość_f51de
Ciekawe, ze przez tyle lat nie było żadnych problemów, a przecież piloci tez chodzili na urlopy. I tak jakos dziwnie te rzekome błędy w planowaniu zaskutkowały wtedy gdy Norwegian przejął 140 pilotów, a lekarstwem sa juz nie tylko skasowane loty w ciagu najbliższych tygodniach, ale cięcia w rozkładzie zimowym całym i grube oferty finansowe dla pilotów. Czy te podwyżki i oferty ekstra premii byłyby potrzebne gdyby sytuacja była faktycznie wynikiem błędów przy planowaniu absencji? No, ale w końcu MOL juz kiedyś mówił, ze jego klienci to idioci, wiec nic dziwnego, ze nadal ich tak traktuje. Pewnie tak samo myślał o pilotach, którzy juz mu pokazali, ze nie sa tacy głupi jak myślał, ciekawe czy teraz pasażerowie dadzą mu do myślenia...
gość_b4ba5 2017-09-27 21:42   
gość_b4ba5 - Profil gość_b4ba5
Podaż pilotów - piękne sformułowanie! Moze tak trochę wiecej szacunku, dla ludzi, którzy maja o wiele lepsze wykształcenie i bardziej odpowiedzialna prace od pana redaktora? Pilot to nie rzecz panie Sipinski.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy