Szczur opóźnił lot Air India o ponad dziewięć godzin

Szczur opóźnił lot Air India o ponad dziewięć godzin Do zdarzenia doszło w zeszłą niedzielę (27.8). Boeing 777 linii Air India kołował na lotnisku w Delhi w kierunku progu drogi startowej, by wyruszyć w lot AI 173 do San Francisco, gdy na pokładzie dostrzeżono gryzonia. Zgodnie z protokołem bezpieczeństwa, lot musiał zostać zawrócony do terminalu, a samolot przejść deratyzację. W chwili zdarzenia w samolocie...
03/09/2017 10:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_83076 2017-09-04 20:52   
gość_83076 - Profil gość_83076
@ adam7691: Chodzi o Air India jako potencjalnego partnera LOTu a reszta to jest moja opinia z którą nie musisz się zgadzać i nie musisz jej czytać.
gość_83076 2017-09-04 20:18   
gość_83076 - Profil gość_83076
@ gość_53f37: W komunie też towarzysze nie znosili prawdy a Ty niczym się od nich nie różnisz bo jedyne co potrafisz to straszyć, komuna robiła to samo i wiadomo jak skończyła. Kolejnym dowodem Twoich komunistycznych ciągotek jest oczekiwanie od pasazer.com cenzury bo w LOcie to jest główna metoda na krytykę i reklamacje pasażerów. Jeśli nie potrafisz wyciągnąć odpowiednich wniosków z tych dwóch artykułów które zamieściłem to masz problem. Co Ty w tym LOcie robisz, kasę tylko bierzesz? Ze zrozumieniem to Ty musisz się nauczyć czytać i wrócić do szkoły bo większość renomowanych linii lotniczych z Azji jest o klasę lub dwie wyżej niż to co reprezentuje LOT i one nie muszą nigdzie podawać dlaczego nie chcą z LOTem współpracować bo to jest oczywiste ale nie dla takich jak Ty i LOTu. Wystarczy poczytać opinie pasażerów o liniach lotniczych w necie i masz odpowiedź. Czy mam Ci podać kilka portali gdzie to znajdziesz czy potrafisz sam to znaleść? A tu jest lektura dla Ciebie o ile potrafisz to zrozumieć i nie szukaj LOTu w 4 lub 5 gwiazdkowych liniach: zobacz link
Gdyby LOT reprezentował aż tak wysoki poziom i współpraca z nim byłaby aż tak korzystna to inne linie lotnicze same by zabiegały o współpracę z LOT. Ale LOT już od dłuższego czasu szuka partnera i znaleść go nie może: zobacz link
LOT jest jak stara panna na wydaniu, oczekiwania od kandydatów ma wysokie ale sama nie ma zbyt wiele do zaoferowania ani w majątku ani w wyglądzie, tzn. poziomie usług i serwisie bo wiem że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. W przeciwnym wypadku dlaczego LOT gra w trzeciej lidze? Jeszcze nie rozumiesz o co chodzi czy może w LOcie trzeźwe myślenie jest zabronione?
gość_53f37 2017-09-04 15:46   
gość_53f37 - Profil gość_53f37
gość_36b54 No to zacznij się bać. Do roboty to się bierz ty i naucz się troszkę kultury. gość_83076 Nie wklejaj mi czegoś co nie poruszam w komentarzu o tym akurat wiem ale wklej mi gdzie linie z Azji takie wypociny podawały że z LOT-em nie chcą współpracować bo to obniży ich rangę, czytaj ze zrozumieniem albo wracaj do szkoły, akurat dzisiaj nowy rok się zaczął. A do pasazer.com mam taką uwagę aby troszkę przystopowali z niektórymi komentarzami bez pokrycia oczerniającymi linie lotnicze.
adam7691 2017-09-04 09:55   
adam7691 - Profil adam7691
gość_83076: co to ma wspólnego z tematem informacji
gość_83076 2017-09-04 09:28   
gość_83076 - Profil gość_83076
@ gość_53f37: LOTowski PR w akcji? A jednak komunistyczna mentalność nadal drzemie w LOcie. Jak się nie ma co napisać to najlepiej straszyć, LOL. Typowa komuna i jak dalej będziecie tak działać i myśleć jak do tej pory to tak samo skończycie towarzyszu jak ta komuna. A jak masz sklerozę to sobie przypomnij: http://www.pasazer.com/news/34647/air,india,chce,by,lot,polecial,do,delhi.html zobacz link
gość_36b54 2017-09-04 08:50   
gość_36b54 - Profil gość_36b54
gość_53f37 strach się bać :) LOTowscy fanboje bierzcie się do roboty a nie na forach wypisujecie, chyba, że wam za to płacą
gość_53f37 2017-09-03 19:45   
gość_53f37 - Profil gość_53f37
gość_83076 Większej sterty bzdur jak żyję to nie czytałem. Kto ci takich głupot nagadał albo na jakiej podstawie takie bzdury oczerniające wpisujesz. Jakbym ja był Prezesem LOT-u zgłosiłbym do sądu wniosek o ściganie cię za publiczne bezpodstawne pomawianie firmy, IP łatwo namierzyć i zarządzić wysokie odszkodowanie. Może takie 100 tys zł kary nauczyłoby cię że na swoje słowa trzeba uważać i nie oczerniać bez podstaw.
gość_83076 2017-09-03 16:18   
gość_83076 - Profil gość_83076
Air India jest praktycznie jedyną linią z Azji która chce lub chciała ewentualnie współpracować z LOTem. Większość innych linii z Azji reprezentuje wyższy poziom i obawia się że LOT mógłby zaszkodzić ich reputacji. Widocznie w LOcie jest jeszcze wiele do zrobienia aby byli traktowani jako solidny i rzetelny partner. Czy to nic nie daje do myślenia panu Milczarskiemu i zarządowi? Czy może znowu jest to efekt działalności państwowej firmy?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy